Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Списък с налични ROM-ове за GEN2

Аз съм още с Бета 15...довечера обаче мисля да си турна Бета 18, макар че и сега съм напълно доволен от рома. :thumbup:

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
Аксесоари

Не се занимавай, 15ката е по шик . Wink

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Lol

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Важното е да има с кво да се занимаваме така че следва Bеta19 макар че едва ли ще има каквато и да е осезаема разлика.... Tongue
Цитирай

Dimitrov_88 написа:Важното е да има с кво да се занимаваме така че следва Bеta19 макар че едва ли ще има каквато и да е осезаема разлика.... Tongue
19 ката е тук, виж на предната старница...

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Омръзна ми всеки път да слагам всички приложения наново. Какъв е финта да си ги запазя и след инстала на нов ром?

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай

Stoychev написа:Омръзна ми всеки път да слагам всички приложения наново. Какъв е финта да си ги запазя и след инстала на нов ром?

Backup... С titanium backup или аз си правя бекъп s file exprert...

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

globetrance написа:
Sm0k3^_* написа:Downloading.... Smile

В момента тествам Ginger Stir Fry Beta 19, голяма играчка ще е да си ресторвам приложенията 1 по 1 :listen:

И кажи после дали , след като проведеш разговор на силна слънчева светлина и махнеш телефона от ухото си да затвориш, дисплея ти святка или трябва да чакаш отсреща да затворят? :unknw:

Edit:Сега пак и настройките в build.prop трябва да си направиш и кодеците и т.н. ... Много играчка...

За сега нямам проблем със слъчевата светлина, махам телефона и дисплея святка като по часовник...

Едит: Четох, че това е последната версия на GSF, но дали няма да направят beta 20 с overclock, че на 600 MHz ми е тъпичко?

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай

Sm0k3^_* написа:
globetrance написа:
Sm0k3^_* написа:Downloading.... Smile

В момента тествам Ginger Stir Fry Beta 19, голяма играчка ще е да си ресторвам приложенията 1 по 1 :listen:

И кажи после дали , след като проведеш разговор на силна слънчева светлина и махнеш телефона от ухото си да затвориш, дисплея ти святка или трябва да чакаш отсреща да затворят? :unknw:

Edit:Сега пак и настройките в build.prop трябва да си направиш и кодеците и т.н. ... Много играчка...

За сега нямам проблем със слъчевата светлина, махам телефона и дисплея святка като по часовник...

Едит: Четох, че това е последната версия на GSF, но дали няма да направят beta 20 с overclock, че на 600 MHz ми е тъпичко?
Абе той след всяка казва че ще е последна Lol Lol .. Трябва да има още, поне след като излезе официалното 2.3.х , чак тогава ще можем да овърклокваме.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

И аз нямам проблеми със светкането, 19-ката се държи доста добре, среден тормоз, 5-6 разговора общо към 40 минути някъде, час ровичкане из нета и четене на книга пак час с CoolReader с калибрирана батерия само до 91% е спаднала?

Засега доста добре бих казал!
Цитирай

GSF с overclock няма да има, защото кода на kernel-а не е изтекъл. А за overclock е нужен kernel, който да позволява това. Без кода такъв не може да се направи.

Запознайте се с Правилата на форума. | Устройства: ZTE Blade III, Sony Xperia Z (dead)
Предишни: Nexus 7 2012, ZTE Blade, Samsung Galaxy SII NFC | Други: Toshiba Encore, Nokia Lumia 630, Apple iPad mini
Цитирай

Възможно ли е със стоковия глобулски ром да активирам хардуерното ускорение през blade buddy?
Цитирай

yavor_BG написа:Възможно ли е със стоковия глобулски ром да активирам хардуерното ускорение през blade buddy?
Да , ако е рутнат.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

Изтеглих Z4Root 1.3.0, кликнах permanent root, прави каквоти прави, рестартира ми телефона и въпреки това в блейд бъди ми дава, че трябва руут, за да ми даде достъп до advanced settings?
Цитирай

Пробвай с visionary +

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

сега вече се руутна с visionary +, но пък не мога да видя опцията за enable на хардуерното ускорение?
може ли малко помощ?
Цитирай

Казва се debug.sf.hw и е в Advanced Setting/ Options. Маркираш го с тикче и натискаш бутона menu и намираш save опцията. После не помня имаше ли рестарт, но може и да има.

ZTE Blade with CyanogenMod 7.2.0 KANG - 5 MAR , BurgerZ + MicroSDHC 16GB Class 10
Цитирай

Аз търсех някакво FAQ за програмата, но не попаднах. Интересно е другите опции, които не са активирани за какво са, но без FAQ не мога да знам. Говоря за media.stagefright.xxxx (има няколко опции, които замествам с хххх).
Ако може да ме линкнете към някакво FAQ, за да не задавам глупави въпроси едно след друго?
Цитирай

yavor_BG написа:Аз търсех някакво FAQ за програмата, но не попаднах. Интересно е другите опции, които не са активирани за какво са, но без FAQ не мога да знам. Говоря за media.stagefright.xxxx (има няколко опции, които замествам с хххх).
Ако може да ме линкнете към някакво FAQ, за да не задавам глупави въпроси едно след друго?

Като дадеш тикче и на тези кодеци(май кодеци бяха) се подобрява производителността в игрите. Те са общо 4

ZTE Blade with CyanogenMod 7.2.0 KANG - 5 MAR , BurgerZ + MicroSDHC 16GB Class 10
Цитирай

Да обаче започва да върти някой mp3.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

emski_vas написа:Да обаче започва да върти някой mp3.
Смятам че това е само при андроид 2.2 версиите.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай

emski_vas написа:Да обаче започва да върти някой mp3.

Ако му е проблем може да си ги изключи. Предимно подобрение се забелязва в оценките на бенчмарковете Smile . В игрите не съм забелязал подобрение, защото си го бях клокнал. Но с GSF B18 за мен са задължителни, защото няма клокване.

ZTE Blade with CyanogenMod 7.2.0 KANG - 5 MAR , BurgerZ + MicroSDHC 16GB Class 10
Цитирай

globetrance написа:
emski_vas написа:Да обаче започва да върти някой mp3.
Смятам че това е само при андроид 2.2 версиите.
Глобулският ром си е точно froyo@2.2, ако вече си забравил =)
Разбира се, ако имам проблем, ще ги изключа веднага и ще оставя само хардуерното ускорение.
Цитирай

aonobg написа:И аз нямам проблеми със светкането, 19-ката се държи доста добре, среден тормоз, 5-6 разговора общо към 40 минути някъде, час ровичкане из нета и четене на книга пак час с CoolReader с калибрирана батерия само до 91% е спаднала?

Засега доста добре бих казал!


и аз я шибнах деветнайската, батерията много добре, но не виждам 2г-3г?

ZTE Blade / Ginger Stir Fry Beta 22 / Android 2.3.4
Цитирай

Къде не ги виждаш....?
Ако е в нотификейшън бара - там пише H / E / G при мен не пише 2G / 3G
Ако е в настройките - не знам. Аз си ги пускам от Power Control widget-а....

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)