Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X Style vs Moto X Force - плюсове и минуси

Мерси.
Хора казвайте други скрити неща дали има.Камерата снима добре ама нещо менюто и е много постно.
С какъв плеар слушате музика и слушалки,от къде си копувате аксесоари,до сега си намерих потектор и силиконов гръб
Цитирай
Аксесоари

(2017-05-25, 00:18:11)kardinal_Richelieu написа:  Здрвей те,вчера ми се счупи дисплея на z3 compakt и си купих на бързо Moto X Style понеже беше на добра цена,Та искам да питам модела добър ли е ,здравв ли  е , да питам мога ли да си снимам дисплея че нещо немога да намеря от къде че често я ползвам тая опция
Направил си добър избор.И аз си го купих наскоро и нямам забележки засега.
(2017-05-25, 19:24:40)kardinal_Richelieu написа:  Мерси.
Хора казвайте други скрити неща дали има.Камерата снима добре ама нещо менюто и е много постно.
С какъв плеар слушате музика и слушалки,от къде си копувате аксесоари,до сега си намерих потектор и силиконов гръб
Не си харчи излишно парите за ненужни аксесоари.При мен в кутията имаше прозрачна рамка ,която покрива по краищата апарата и мисля,че това е напълно достатъчно.А след като дисплея е с горила глас всякакви протектори са излишни.Ако се случи да го изпуснеш едва ли нещо ще го предпази напълно.
Колкото до музикален плейър препоръчвам AIMP и Musicolet.За видеовъзпроизвеждане VLC е перфектен.За приложение с повече настройки при заснемане избрах Open Camera.
Цитирай

Ако имаш аудиофилски познания Neutron player. Ако искаш добър звук, без да му разбираш много PowerAmp. И двата са платени - неутрона е 12 кинта, а PowerAmp често го пускат на промоция за 2-3 лева. Но си заслужават парите. Слушалките са като обувките - на всеки му харесват различен тип. Понеже не понасям тапички, ползвам Philips SHL 5500. А пък аксесоари за всички Мотороли в България се намират доста трудно.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

защо лагва много като се играе игра ,давам на племиника да си играе и играта забива
Цитирай

Коя е тази игра?
Цитирай

castle clash
Цитирай

Преди седмица ъпдейтнах до андроид 6.0.1 непрекъснато разни приложения ме питат за разрешение да ползват камера , файлова система или друго след като им дам "allow" изписва нещо от рода на "screen overlay detected" праща ме в някакво меню в което независимо какви права давам на Overlay програмите промяна няма. Доста дразнещо е да не кажа че направо ме вбесява. Някой има ли предположние как да се оправи тая боза? Става въпрос за x force.
Цитирай

Извинявай да те питам как ъпдейтна ?На моя X Force така и не дойде 6.0.1 и си стои на 6.0

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм с 6.0.1 също X force от виваком

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-04, 12:00:53)karuzoo написа:  Аз съм с 6.0.1 също X force от виваком

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Еми и аз съм на Виваком, но моя е от Англия и явно като е с друг код не съм получил.

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

аз го купих от виваком

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-04, 12:29:15)karuzoo написа:  аз го купих от виваком

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Ако искаш изчакай малко съвсем скоро трябва да дойде ъпдейта до андроид 7.

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Е,това чакане за Moto X Style никак не е малко вече.Ъпдейта според публикации трябваше да дойде предишния месец.
Цитирай

Край на чакането. Днес дойде 7.0. Секюрити пача е от 1.04.2017

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Има ли много нови неща, подобрения, заслужава ли си?
Цитирай

(2017-06-23, 16:20:44)bobyn написа:  Край на чакането. Днес дойде 7.0. Секюрити пача е от 1.04.2017
Ба,на Moto X Style няма нищо.
Цитирай

(2017-06-23, 18:36:20)chaneto80 написа:  Има ли много нови неща, подобрения, заслужава ли си?

Променени са нотификациите, но не съм сигурен че са подобрени. Има вече бутон CLEAR ALL на последно отворените приложения (РАЗГЕЛЕ). Сплитва се екрана между две приложения. Иии най-важното батерията работи драстично по-добре по наблюдения от вече три дни.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Мерси за отговора, остава ми само да чакам ама ми се струва, че няма да дойде.
Цитирай

Колеги, мисля да забърша един Moto X Style, но имам 2 питанки - Човека от когото искам да го взема, го е купил от Англия, тоест как стоят нещата с официалните ъпдейти (макар че смятам бързо да премина на custom rom). И това че е двусимов влияе ли на поддръжката (официална и неофициална)?

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

Аз съм с двусимов и не съм забелязал това да влияе на поддръжката.Недостатъка е именно в софтуерната подръжка от Леново понеже модела все още си седи на Андроид 6.0.1.
Цитирай

току щи получих ъпдейт до 7 moto x force. пускам го да се ъпдейтва.

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз днес си купих X style втора ръка след доста озъртане за перфектния екземпляр. Човека си ми го даде с къстъм ром aicp 7.1.... Рома е на една от легендите Кларк и ще му дам шанс. Чета че има стоков 7 за доста от версиите вече. Някой получил ли е ОТА до 7?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Чакаме още ъпдейта. За сега ъпдейт получиха телефони от "региони" Европа, Латинска Америка. В момента ъпдейтват Азия, сингъл и дюъл сим. Последни ще са притежатели на XPure, т.е. версията за САЩ.
Цитирай

(2017-07-24, 07:40:09)srhristoff написа:  Чакаме още ъпдейта. За сега ъпдейт получиха телефони от "региони" Европа, Латинска Америка. В момента ъпдейтват Азия, сингъл и дюъл сим. Последни ще са притежатели на XPure, т.е. версията за САЩ.

А логиката преди беше точно обратната.Би трябвало Pure версията първа да получи,понеже е free от bloatware ...

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Логиката беше такава, когато Моторола бешена Гугъл. При китаеца от лЕново логиката граничи с лудостта.

П.С.
Само ми е чудно що всички толкова препират за тоя ъпдейт, след като освен, че секюрити левълът, е вдигнат до април 2017г и няколкото козметични промени по интерфеса, нищо друго съществено няма на лице. Ама както е казал поетът "разни хора, разни идеали"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)