Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Спойлера си бачка бе...
И известията за мейл ми работят на мен...

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
Аксесоари

Не знам , не мога да го отворя спойлера .

Виж за известията какво съм писал , пак си недочел Smile


Цитирай

Не ,че е голям проблем, но мненията ми са замръзнали на 1250. И то, от доста време.
Цитирай

Тук и в обявите не се смятат мнения.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

varsea написа:Не ,че е голям проблем, но мненията ми са замръзнали на 1250. И то, от доста време.
В Раздел "Общи приказки" няма натрупване на мнения, а ти очевидно пишеш само там. Rock

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Bæ6i4 написа:
varsea написа:Не ,че е голям проблем, но мненията ми са замръзнали на 1250. И то, от доста време.
В Раздел "Общи приказки" няма натрупване на мнения, а ти очевидно пишеш само там. Rock
Благодаря и съжалявам за фалшивата тревога!
Цитирай

Бъгнах форума с новата тема за Sony Xperia U Tooth :facepalm:


Цитирай

Оправих я, имаше проблем с едното центриране и малко го промених, ако не ти харесва така си го редактирай.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

Благодаря - добре си я направил :cheers:

Искам да се оплача от търсачката на форума . Нещо напоследък нищо коректно не вади ... Пиша windows 8 и ми изкача като първо възможно търсене - Продавам Моторола :unknw: Tooth Проблема с търсенето на One V си остава също Smile

Искам да попитам може ли в профила ми , като цъкна на теми на потребителя , те да са подредени хронологично , а не така разбъркано , явно по активност?


Цитирай

Мен от няколко месеца насам ме праща страници назад от последното мнение, когато цъкна бутона "Последно мнение". Същото е и в приложението.

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай

Може да те праща на последното мнение, видяно от теб, а не изобщо в темата.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Ми то това е малоумно

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай

За това вместо "нови мнения" натискаш часа в дясно от темата:
"
Днес 20:44:10
от sabotage7410
"


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

да кажем, че проблема малко или много е решен. А това за апликацията?

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай

Всеки ден чета и винаги избирам бутона Нови Мнения. Такъв проблем не съм забелязал.
Помниш ли в кой раздел, или тема ти се е случвало на теб?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

навсякъде Smile Няма изключение, освен при темите с по малко от 5 страници

Samsung Galaxy S4 4.4 KitKat
HTC Wildfire S
Цитирай

Нови мнения са всички, които не си прочел.Те са нови за теб въпреки че са от преди 3 седмици. Тенекето ти е помогнал .....
Цитирай

Не стигнахме ли до извода, че праща човека до последното мнение което е прочел ? (което си е по дефаут настройка на форума) и като се кликне часа в дясно от имената на темите се отива до последното мнение...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Точно.
Цитирай

Имам един проблем .

Когато получавам email от форума , че по дадена тема е отговорено и има постнат линк или снимка , на мен ми излиза по странен начин .

Например http://www.expansys.bg/mobile-phones/sim...1|844|Sony/url

Като болднатото урл ми е като част от линка и когато го цъкна, то ми изписва , че няма такъв линк.

Ако може да се направи да излизат без кодовете (url) , че да може да са си валидни линковете Smile

Ако искате да кача един скрииншот , за по голяма яснота? Smile


Цитирай

Направих някои промени за да не се повреждат линковете.
Цитирай

Току що се опитвам да постна едно видео, като за цел имам да се покаже, както си му е реда в самия пост. Ползвам следното [ video ][ url ] --- [/ url ][/ video ] (без интервалите).. но финта не става. Копирах от поста на колегата над мен, сложих моя линк в неговите тагове и отново не се получи. Да не би да зависи от видеото ? Темата е "Off Topic".

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай

Gunplay написа:Току що се опитвам да постна едно видео, като за цел имам да се покаже, както си му е реда в самия пост. Ползвам следното [ video ][ url ] --- [/ url ][/ video ] (без интервалите).. но финта не става. Копирах от поста на колегата над мен, сложих моя линк в неговите тагове и отново не се получи. Да не би да зависи от видеото ? Темата е "Off Topic".
Веднага ще ти помогна, когато искаш да постнеш видеото трябва да е само [video ] [/video ] без [ url ] таговете. Примерно:

Код:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=S_kPv6x2lxo[/video]


Поддържат се само vbox7 и youtube

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай

Пробвах и по този начин, но таговете [url ] & [/ url] ми се добавят автоматично, като тръгна да си едитвам поста се вижда.. Странна раута.

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай

Понякога се бъгва така, като е с урл, съм забелязал, че шанса да се покаже клипа е по-голям. Мисля, че има значение и линка какъв е точно, не съм ги изследвал, ама до колкото знам има може да има разлини типове линкове за един и същи клип...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)