Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с телефона Samsung s6 edge plus
#1

Здравейте, 
Имам проблем с телефона. Не работи тъча. Четох как да си направя ресет с бутоните. Направих ресет но след като зареди отново не работеше тъча. Пробвах да го ресетна отново но излезе съобщение че имам проблем с операционна система. И изписва че се тегли някаква информация. Но това теглене продължава до падане на батерията. След това включвам телефона и отново не работи дисплея. [Изображение: KJzJX] това е излиза. Някакви съвети как да оправя телефона или вече е за коша
Цитирай
Аксесоари
#2

Това където е за тегленето на информация се нарича bootloader

Това е за наливане на чиста система на самсунг от компютър

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Влязал си в Download, вместо в recovery. За Recovery е Vol Up + home+ power.
Ако пак не работи ще трябва да се смени дисплея. Мога да ти го сменя, ако решиш аз или който и да е сервиз.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Не може. Рестартира се само телефона и след това дисплея пак не работи. Не мога да влезна в рековъри.
На каква цена е смяната на дисплея
Цитирай
#5

Гледам в Olx има между 130 и 200лв.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Преди около месец намерих буквално на пътя Самсунг с6 на около 10 метра от заведение в центъра на София около 04:00-04:30 ч.сутринта.Взех го и видях че е изключен.Прибрах се и го включих батерията беше на 0%, заредих го и го включих и за моя изненада нямаше нито пин код,нито парола абсолютно нищо и след като разгледах в галерията видях че има много снимки на момче което е на не повече от 20 години и т.н. Имаше сим карта телефона на А1 , влязох в контакти и видях името Bashta Mi и натиснах набиране но входящите и изходящите обсждания са ограничени.Нямаше нито фейсбук,нито месенджер или друга соцоиална мрежа.
На следващия ден поснах снимка на Самсунга в няколко групи и на други места ,че намерен Самсунг еди къде си, еди кога си и ако някой си го познае или знае на кой е да ми пише илида ми се обади и си оставих номера.
И ето месец вече по късно никой не писа че е негов или че знае на кого е и аз реших че вече е мой.
И тук идва проблема тръгнах да му правя рестарт и връщане към заводски настойки и ми излезе че иска гугъл акаунта на собственика потребителско име парола и без тях няма  рестарт.Въпроса ми е следния има ли как без въввждането на гугъл акаунта на собственика да се рестартира или не? Питам най вече да знам неизползванем ли е този телвфон, защото за мен с чужд гугъл акаунт а не с моя е неизползвам или може да се оправи това и да си го ползвам???
Благодаря предвариелно!!!
П.С. Искам да кажа,че не съм го откраднал или нещо от рода и с този роман който написах да се опитвам да разбера как да се справя с проблема с цел да речем лична облага, защото първо е модел 2015 год. ,второ с продажба мисля че ако някой го вземв де ще ми даде сума която...абе жълти стотинки както се казва и трето имам смарт фон който е да кажем 2021 год. Модел. Искам да знам ако може да се оправи това нещо ако не да го кажа така " Отишъл от където е дошъл "
Цитирай
#7

(2021-07-23, 02:06:02)Don Makavelli написа:   и аз реших че вече е мой.

В твоя случай след като не си можал да се свържеш с никой от телефонния указател (за което аз лично се съмнявам), телефона се оставя в полицията. Съжалявам но едва ли някой ще ти помогне от чисто морална гледна точка.
Давам ти пример...
Момчето е обявило телефона за откраднат. Ти го отключваш и поставяш своя сим карта.
Органите на реда действат по следния начин. Първо проверяват в близките заложни къщи за списък със крадени вещи с доказана собственост, и разпитват разни наркомани слушалчици.  След това с прокурорско постановление списък от IMEI номера на откраднатите устройства се изпращат до всички мобилни оператори. И така един слънчев ден като си сложиш симкартата и телефона се логне в мрежа, вече оператора знае адреса и името на човека включил крадена вещ. Така ще дойде служител на реда на вратата ти с документ за доброволно предаване на крадена вещ. Ще последва и лека санкция ( преди беше около 200лв но мисля че зависи от органите на реда)
И това всичко ти го пиша от опит. С мой загубен телефон. Имах късмета да познавам инспектора и момичето на което телефонът ми е бил подарен от баща и....който го купил от някакъв джигит.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

Дори и една година никой да не си го потърси, не го ползвай защото веднага по СИМ ще те засекат ако е пуснат в полицията.

Единствено можеш да го ползваш без СИМ.
Има начин как се махне гугъла но това ще го спестя за сега.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)