Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sequre folder
#1

Здравейте, купих си таблет Samsung galaxy Tab A7. Модел SM-500. Версия на ONE UI Core 2.5 На него има инсталиран Андроид 10. Та питането ми е: Къде е скрито приложението " Защитена папка" ( sequre folder)? Следвам стъпките показвани във видеоклипове за активиране на защитена папка, но при мен не откривам опция " защитена папка". Опитах се да си сваля и инсталирам от  гугъл драйв, но ми излиза съобщение, че не може да се инсталира на устройството.
Другото, което бих искал да Ви помоля да ме осветлите е: как се прави моментна снимка на екрана на таблета. На телефона става с едновременно натискане и задържане на два бутона, а при таблета?
И накрая, от къде да сваля ръководство за употреба на български език?
На отзовалите се благодаря! Бъдете здрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Нов ли е таблета или втора ръка? Ако е рутван няма да има защитена папка. Екранна снимка се прави с едновременно натискане на бутона за намаляване на звука и бутона за захранване, може също с прекарване на ръка над дисплея - разрешава се в настройките за управление с жестове.

Цитирай
#3

Благодаря за отзоваването. Снимката на екрана се получи с едновременното натискане на двата бутона, просто е трябвало да се натиснат за кратко, а не със задържане, както се опитвах аз. Колкото до таблета, да нов е, само на няколко дни, не е рутван. В едно видео казват, че защитена папка се активира от " биометрия и защита", но при мен там опция " защитена папка" няма. Ще Ви бъда признателен, ако ми подскажете, къде се намира. Когато използвам търсачката, тя ме препраща в гугъл. Когато се опитам да я сваля и инсталирам на таблета, излиза съобщение, че приложението не може да бъде инсталирано на таблета.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)