Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oreo Android missing developmer mode?!
#1

Здравейте, търсих подобна тема за Galaxy s7 edge ,но не намерих, затова питам в нова тема, някой знае ли къде да намеря функцията за разработчици (режим), в интернет пише че се намира в settings/system/developer mode, но аз нямам  тази опция в меню настройки, просто нямам system. Показал сим опция за разработчици от phone info и грабвам 7-пъти върху номера на компилацията, изписва че менюто е показано, но не мога да го намеря, сега хард ресет или фалш с Один или как да намеря опция за разработчици в последния фирмуеар за S7 edge, Android 8 (Oreo) VVT, къде се намира ако може малко помощ?!  Bu Wink Smile  Cool
Цитирай
Аксесоари
#2

Над About device ще ти се появят:


 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Да търсих и там "за устройството", но ги няма и никъде не мога да ги намеря?! Някакви идеи как да се оправя без да флашвам наново стоков ром? ???
Цитирай
#4

Тук нямали го?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

(2021-01-11, 09:13:11)DoryanY написа:  Тук нямали го?

Няма го аз съм със Орео андроид 8.0, никъде не успях да го намеря. П. П. Не обръщай внимание че съм с тъмна тема и оригиналната както сложа пак го нямам иначе изписва че е активиран при натискане на build.number номер на компилация.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#6

Аз съм с друг телефон,при мен е при актуализация на софтуера.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

(2021-01-11, 12:03:22)DoryanY написа:  Аз съм с друг телефон,при мен е при актуализация на софтуера.

Уви и там го няма. ???


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

Номер на компилация
После го търси най долу в основните настройки


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)