Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 9/9 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

Има трески за дялане в софтуерните актуализации към 12та версия , иначе с 11та версия всичко е добре.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • Lakokara4a
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз съм доволен засега,още не съм с 12ката....изчаквам имаше бъгове...ама като прочетох не само при нас има....
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mechev за това мнение:
  • Lakokara4a
Цитирай
#78

Именно Smile Като чета навсякъде едни и същи неща са... Софтуерите недоизпипани, процесори греят, приложения ненужни колкото искаш при някои марки! Човек да се чуди при тия цени и този напредък на техниката, защо се предлагат телефони с компромиси...

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#79

Погледни и за мнения на потребители за OnePlus 9/Pro на 4PDA:
OnePlus 9
OnePlus 9 Pro

 
Цитирай
#80

Здравейте.
От няколко дни и аз съм с OnePlus 9 8/128.
Телефончето хвърчи и съм много доволен. Безупречна бързина и стабилност на Oxygen OS, доста добър звук, прилична камера и невероятен живот на батерия. Може би говоря така, защото до преди няколко дни ползвах OnePlus 2, който ми служи вярно цели 6 години. Като цяло съм фен на марката от самото начало. Преди това ползвах различни Custom ROM-ве като Cynogen Mod и Oxygen OS. От както излезна първият OnePlus.....разбрах че това е моят телефон. Наистина телефонът си заслужава.

Sent from my OnePlus 9 5G using Tapatalk

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#81

(2021-12-27, 09:31:04)b_ignatov написа:  Може би говоря така, защото до преди няколко дни ползвах OnePlus 2, който ми служи вярно цели 6 години.

Sent from my OnePlus 9 5G using Tapatalk

И аз ъпгрейднах от OP 3T към 9 pro. Телефона е много добър , надявам се да е издържлив като 3т , който ползвам 5 годинини и все още работи просто батерия та издиша бързичко. Нормално за толкова години употреба.

Изпратено от моят LE2120 с помощта на Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
[-] 1 потребител изказва благодарност на nistel_87 за това мнение:
  • b_ignatov
Цитирай
#82

(2021-12-26, 17:00:04)Lakokara4a написа:  Последно се спрях на този телефон да си го купя... 
Но ако държиш на снимки, не препоръчвам OnePlus 9 - камерата няма OIS.

 
Цитирай
#83

(2021-12-27, 16:34:08)NoMaD написа:  Но ако държиш на снимки, не препоръчвам OnePlus 9 - камерата няма OIS.

При OnePlus 9 pro същото ли е!

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#84

Камерата в Про версията има OIS.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Lakokara4a
Цитирай
#85

Здравейте. Получих Oneplus 9 pro днес, много му се зарадвах, но гледам на кутията и в него пише LE2120. Това лош вариант ли е, трябва ли да го връщам, че го мисля постоянно? Има ли колеги с китайска версия и това ощетява ли ме и с колко?

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#86

(2022-01-13, 14:06:45)Lakokara4a написа:  LE2120. Това лош вариант ли е, трябва ли да го връщам, че го мисля постоянно? Има ли колеги с китайска версия и това ощетява ли ме и с колко?

Здрасти аз съм с LE2120 , но го поръчах от Алиекспрес. Не съм ползвал друг 9про за да правя сравнение,но за момента нищо не ми липсва. Нека по- вещите да споделят и може ли флашване към global version..

Изпратено от моят LE2120 с помощта на Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#87

(2022-01-15, 23:09:37)nistel_87 написа:  Здрасти аз съм с LE2120 , но го поръчах от Алиекспрес. Не съм ползвал друг 9про за да правя сравнение,но за момента нищо не ми липсва. Нека по- вещите да споделят и може ли флашване към global version..

Изпратено от моят LE2120 с помощта на Tapatalk
Явно може, защото моя си е с глобална версия... Има всичко, работи супер. Има ОТА ъпдейти, има много езици. Единственото, което не видях е 5g, но аз така или иначе го нямам в плановете, пък и съм с две сим карти, ако това има значение...

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#88
Sad 

Здр. Ползвам Oneplus 7t и искам да надградя с Oneplus 9 pro. Имам карта на а1 с 5g ултра. Ходих на място в една фирма да го пробвам, но не ми изкара 5g. Доста прочетох във форумите и оставам с впечатление, че формално а1 гарантират 5g само за устройства закупени от тях. Другото е да се пипа по настройките на телефона (вкл.  да се инсталират Samsung bands и т.н.) което ми се вижда трудно и рисково. Въпросът ми е дали някой може да сподели проверен начин за пускане на 5g за а1, който работи, за да се реша да купя телефона. Моля за помощ
Цитирай
#89

(2022-03-17, 10:28:57)kokojam написа:  Здр. Ползвам Oneplus 7t и искам да надградя с Oneplus 9 pro. Имам карта на а1 с 5g ултра. Ходих на място в една фирма да го пробвам, но не ми изкара 5g. Доста прочетох във форумите и оставам с впечатление, че формално а1 гарантират 5g само за устройства закупени от тях. Другото е да се пипа по настройките на телефона (вкл.  да се инсталират Samsung bands и т.н.) което ми се вижда трудно и рисково. Въпросът ми е дали някой може да сподели проверен начин за пускане на 5g за а1, който работи, за да се реша да купя телефона. Моля за помощ

5г на телефоните на 1+ е пуснато на определени страни/оператори. За А1 очевидно не е след като не се регистрира в мрежата им. А1 гарантират 5г на устройства съвместими с мрежата им (по същия начин и с услуги като volte/vowifi).

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • kokojam
Цитирай
#90

(2022-03-17, 10:28:57)kokojam написа:  Здр. Ползвам Oneplus 7t и искам да надградя с Oneplus 9 pro. Имам карта на а1 с 5g ултра. Ходих на място в една фирма да го пробвам, но не ми изкара 5g. Доста прочетох във форумите и оставам с впечатление, че формално а1 гарантират 5g само за устройства закупени от тях. Другото е да се пипа по настройките на телефона (вкл.  да се инсталират Samsung bands и т.н.) което ми се вижда трудно и рисково. Въпросът ми е дали някой може да сподели проверен начин за пускане на 5g за а1, който работи, за да се реша да купя телефона. Моля за помощ

Би трябвало да тръгне 5G-то но на Сим 2. Пробвахте ли?

OnePlus X - Pixel 5
[-] 1 потребител изказва благодарност на Martin_VN за това мнение:
  • kokojam
Цитирай
#91

Не съм. Срам не срам ще отида да пробвам и този вариант ако ми дадат.

Току що идвам от фирмата. Пробвах и на сим 2 нестава и нестава.
Цитирай
#92

Работи и на двете сим,но не използвам бг оператори

Изпратено от моят LE2123 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#93

Здравейте,

Някой, който е с OOS12 и е на Vivacom, може ли да потвърди дали VoLTE иконата му се показва на статус бара?
При мен си работи, просто иконата я няма. Пробвах през настройките за статус бар да я изключа и включа - без успех... Тази за VoWiFi си се показва без проблем.

Sent from my LE2123 using Tapatalk

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#94

При мен също работи на виваком ,но иконата не се показва. Прави ми впечатление ,че се случва от време на време да прекъсва разговора когато е пуснато VoLTE. При вас как е ?
Цитирай
#95

Не съм имал подобен проблем с VoLTE.
Но на VoWiFi ми се е заглушавал разговора - отсрещният ми говори, аз не го чувам.

Sent from my LE2123 using Tapatalk

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#96

При звънене на ОР 9 pro на Android 12 само единия спиикър ми възпроизвежда звук.... при вас как е , а спиикъра си работи, защото като пусна музика двата свирят или филм, клип от тубата и.т.н, а на стария ми 7Т двата изкарваха звук при звънене и определено силата на звука беше по-силна, при вас как е?

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#97

Моля за помощ! Купих си Oneplus 9 pro. От една седмица го използвам, но на слънце на дисплея не се вижда нищо.
Даже кода не мога да си вкарам. Кошмар някакъв. Аз ли някакви настройки не съм направила както трябва или всички са така? Имам Huawei P20 Pro, ами той направо "свети" на слънчева светлина.
Имате ли такъв проблем?
Цитирай
#98

(2022-03-30, 16:38:38)Doly написа:  Моля за помощ! Купих си Oneplus 9 pro. От една седмица го използвам, но на слънце на дисплея не се вижда нищо.
Даже кода не мога да си вкарам. Кошмар някакъв. Аз ли някакви настройки не съм направила както трябва или всички са така? Имам Huawei P20 Pro, ами той направо "свети" на слънчева светлина.
Имате ли такъв проблем?
Моя се вижда, дори мога да кажа, че за пръв път нямам проблем, когато увелича яркостта на слънце... Освен да проверите да не е на автамитча яркост, знам ли... Екрана на моя свети!

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lakokara4a за това мнение:
  • Doly
Цитирай
#99

Здравейте,
Някой случайно да има проблеми след последният секюрити ъпдейт?
При мен най-после се появи 5G-то,но не мога се свържа с телевизора...майка му и китайска пръчка...
Цитирай

(2022-04-01, 21:44:54)Mechev написа:  Здравейте,
Някой случайно да има проблеми след последният секюрити ъпдейт?
При мен най-после се появи 5G-то,но не мога се свържа с телевизора...майка му и китайска пръчка...
Още една причина, за да си остана с моя Oneplus 7t и да мина понатам на нещо различно от Oneplus. Тия пичове се првърнаха във филиал на Оппо и занемариха Oneplus. Резултатът е Софтуерни проблеми, скъпи и лоши нови модели пълни с бъгове. Дори 10pro чета, че е още по-голямо дърво.Жалко....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)