Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

galaxy note 4 С андройд на galaxy note 7
#1

здравейте колеги видях една обява в олх на един note 4 и са му сложи ли андроид на note 7 някой знае ли как се е случило това и ако може да помогне да го сменя и аз  Smile Ето няколко снимки да видите за какво става на въпрос


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато ползвах този телефон и аз му бях сложил такъв, честно да ти кажа съм позабравил как и какво се правеше, даже и логото при рестарт бях направил да ми изписва че е Note 7
Цитирай
#3

да и на тоя така изписва ноут 7 някой ако може да помогне да обновя и моя че с тоя бъг ли какво е с месинджъра ме изнервя направо
Цитирай
#4

Ползвах търсачката на google https://www.google.com/search?client=fir...axy+note+7
Има доста ROM-ве но си и поемаш риска ако нещо се случи с телефона .
А ако искаш точно същия ROM пиши два реда и на продавача да го питаш от къде го е смъкнал !
Предполагам няма да му представлява никакъв проблем.
По добре е да си оправиш месинджара ще по оптимално според мен .
Всичките тея ROM-ве са правени от някой някъде си и се нещо има което не е изправно стават за тестове и еи така да си го инсталираш да се позанимаеш с нещо нове ,но като цяло са си бъгавички,от лично наблюдение.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

колега аз месинджъра не мога да го оправя защото явно от по старата версия на андройда го прави това нещо на по нова версия няма такъв бъг даже съм пуснал тема можеш да я видиш за какво иде реч Smile и заради това исках да опитам примерно с по нов да се острани тоя бъг
Цитирай
#6

(2021-05-12, 15:53:11)dontspame написа:  колега аз месинджъра не мога да го оправя защото явно от по старата версия на андройда го прави това нещо на по нова версия няма такъв бъг даже съм пуснал тема можеш да я видиш за какво иде реч Smile и заради това исках да опитам примерно с по нов да се острани тоя бъг

ОК! Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#7

(2021-05-11, 19:09:27)dontspame написа:  здравейте колеги видях една обява в олх на един note 4 и са му сложи ли андроид на note 7 някой знае ли как се е случило това и ако може да помогне да го сменя и аз  Smile Ето няколко снимки да видите за какво става на въпрос

Здравей!
Доколкото виждам, на този телефон е сложен Android 7 от Note 7FE, т.е., този, най-вероятно от моята тема за "Малко нечакван ъпдейт..." , или друга версия от същия автор.
Нямах особени проблеми с него, но след като вече от три месеца минах на Android 9 от Google Pixel (и за него пуснах тема), в който нищо досега не се е издънвало, просто препоръчвам "девятката". Cool
[-] 1 потребител изказва благодарност на tromto за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#8

някой колега може ли да ми помогне да се върна на 5.0.1 опитах какво ли не дава ми грешка като тръгна да го инсталирам с один
Цитирай
#9

(2021-10-10, 14:03:09)dontspame написа:  някой колега може ли да ми помогне да се върна на 5.0.1 опитах какво ли не дава ми грешка като тръгна да го инсталирам с один

Вариант е да флашнеш и фабричния .pit file с опцията за repartition заедно със stock rom-а. При по-старите модели помня, че това винаги оправяше грешките с одина. Но го прави само ако няма друг вариант, тъй ако не стане е възможно да се брикне телефона.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#10

колеги имах малко драма с телефона но го оправих и днес решиш да си инсталирам приложения и стигнах до олх обаче ми пише че устройството ми не е съвместимо с това приложение има ли начин да се оправи ? и някой колега може ли да види и при него ли е така ?
Цитирай
#11

Пробва ли да изтеглиш apk file-а на olx от apkmirror?
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)