Анкета: Кой ще спечели Европейското първенство по футбол - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Германия
31.03%
9
31.03%
Италия
6.90%
2
6.90%
Франция
6.90%
2
6.90%
Испания
20.69%
6
20.69%
Англия
0%
0
0%
Холандия
0%
0
0%
Португалия
6.90%
2
6.90%
Белгия
3.45%
1
3.45%
Друг, напишете кой
3.45%
1
3.45%
Не гледам Футбол
20.69%
6
20.69%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Кой ще спечели Европейското първенство по футбол
#1

Моля тези които не гледат футбол, да не гласуват и да не "хейтят" анкетата.
Пускам е за 5 дни до Неделя, да гласуват повече хора.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Половината от изброените имат шанс, но мисля че французите. Не че желая, но са добри на този етап!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

То обикновено най-добрите се дънят на такива форуми.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#4

Мисля, че Германия и Франция са 1 класа над Англия, Испания и Италия, но какво ли не сме виждали. Като цяло обаче очаквам слабо първенство, големите мачове останаха в миналия век.
Глас за Германия.
Цитирай
#5

Гласувам за Италия само защото съм им фен, иначе ще съм доволен ако шампион стане и Белгия.
Цитирай
#6

Гласувах за Италия, но се надявам Англия да спечели.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

(2021-06-09, 07:54:16)L1892 написа:  Мисля, че Германия и Франция са 1 класа над Англия, Испания и Италия, но какво ли не сме виждали. Като цяло обаче очаквам слабо първенство, големите мачове останаха в миналия век.
Глас за Германия.

Германците са в такова състояние, че ако минат групите ще е добре. Малко ще е изненада това първенство.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

Гласувах за Португалия, защото не се очаква много от тях, а на мен това ми харесва, особено когато спечелиха през 2016г., къде на късмет, къде не.
Освен че Кристиано Роналдо играе там има и други добри. Но сега Франция са много силни, да не изброявам защо.
Но много са ми интересни хората във facebook, така коментират, все едно са акционери, то като цяло българите разбираме много, но те футболистите си изкарват милиони, а няколко глупака им се смеят и се карат, което е смешно.
Като цяло според мен, ако не си бил свързан по някакъв начин с футбола, не трябва да се палиш толкова, защото няма значение,  аз например ги следя по социалните мрежи, футбола ми е любимия спорт, но не коментирам глупаво, защото файда няма.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

(2021-06-09, 17:27:28)pepy1 написа:  Германците са в такова състояние, че ако минат групите ще е добре...

Не отричам, а и симпатиите ми са еднозначно към англичаните (в частност най-вече към домашните им първенства), но бившият им национален голаджия Гари Линекер преди десетилетия каза, че (по памет) футболът е простичка игра за 22-ма, които гонят топката, а накрая печели Германия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на L1892 за това мнение:
  • Be6i4, tolostoi
Цитирай
#10

Време е Хърватска да спечели. Итраят много техничен футбол.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)