Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забрана за актуализация
#51

Има опция по подразбиране да се актуализират картите автоматично,аз си изтеглих за България от приложението,както си е и на другите версии,за офлайн.Ще го направя да получавам известие когато има актуализация на картите за да разбера кога се ъпдейтват.Ето какво пише че включва мода
Цитат:Optimized graphics and cleaned resources for fast load;
    Ads Removed;
    Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers and Services;
    Analytics / Crashlytics disabled.

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#52

Метни на лично едно линкче към 4пдато, аз имам рег там, мерси! Smile

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#53

(2021-10-24, 14:27:44)alexbg67 написа:  Метни на лично едно линкче към 4пдато, аз имам рег там, мерси! Smile
Имаш го! Smile

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#54

(2021-10-24, 11:25:24)DoryanY написа:  @m65 Инсталирах MOD ната версия 2.0.15172 от 4PDA и с нея карам,не се появява за актуализация в гугъл стора.Не знам дали е разрешено да я кача тук,някой ако не може да я изтегли от там,мога да му дам линк за изтегляне,да пише на лични,ако не нарушава правилата на форума мога и тук да я кача.Файла съм го сканирал с антивирусната на уиндоус,не показва да има вирус.

От руският сайт съм пробвал 4-5 моднати версии, но там също има проблем, отнасящ се до актуализациите.
Проблемът е, че Самсунг магазина тези моднати версии не ги признава, и винаги се появява информация за актуализация. В Гугъл магазинът не се появява. При другите марки телефони нямам идея как е.

Между другото, няколко седмици, или по-точно малко над две, не актуализирах тази апликация. Все си седеше като налична, както в Гугъл магазинът, така и в Самсунг магазинът. Обаче, въпреки, че си седяха като налични актуализациите, в един момент видях, че се е само актуализирала тази апликация...
Цитирай
#55

@m65 Версията е HERE_WeGo-v2.0.15172-Mod-arm64-v8a,при нас също се появява в магазина на Huawei но като и дадеш игнорирай изчезва,и вече я няма за актуализация,реално аз не съм я използвал още,не ми се е налагало.

Huawei P30
Цитирай
#56

(2021-10-29, 08:27:00)DoryanY написа:  @m65 Версията е HERE_WeGo-v2.0.15172-Mod-arm64-v8a,при нас също се появява в магазина на Huawei но като и дадеш игнорирай изчезва,и вече я няма за актуализация,реално аз не съм я използвал още,не ми се е налагало.
За актуализациите в магазинът на Самсунг няма опция за игнориране на актуализация.
Иначе тази модната версия бе третата която пробвах.
Пробвах и още две, и чак тогава реших да пусната тази тема, тук, в AndroigBG.
Цитирай
#57

Да повдигна малко темата - tts-а на google вече поддържа български език (колко добре - нямам представа, според потребител в друга тема на форума е по-зле от Daria). Т.е. би следвало на всеки телефон с GMS да го има в настройките.
Все още не съм го разглеждал подробно и не съм пробвал дали ще работи offline.
Ако някой пробва как се справя в последната версия на Here WeGo ще се радвам да сподели.


Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
[-] 1 потребител изказва благодарност на siebel за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)