Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

заключен телефон
#1

Здравейте, във връзка с едно приложение се наложи да сложа парола за заключване на екрана на телефона. След като си свърших работа се оказа, че има проблем с отключването - паролата, която трябваше да съм сложил не става, както и един куп други, които може да съм въвел погрешка. Видях един начин за отключване с комбинация от копчетата за включване и усилване на звука, но не съм сигурен дали така няма да се изтрие цялата информация от телефона. Вътре имам много снимки, контакти и приложения, които не искам да губя. 
Моля за съдействие има ли начин да се отключи безопасно телефона.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще изтрие информацията.
Ако телефонът е с отключен буутлоудър можеш да затриеш локскрийна през TWRP.
А ако ти дава нещо като забравена парола можеш да опиташ през Google да го отключиш (това май отдавна го няма като опция).
Друг вариант е да търсиш теми или клипове за bypass lockscreen И модела на телефона, или версията на аднроида, или версията на MIUI.

Най-добре си спомни паролата. Все пак е въведена два пъти, за да я приеме, така че едва ли е грешка.
Цитирай
#3

Благодаря за бързата реакция!
С насоките обаче не съм сигурен дали ще се справя, тъй като не съм толкова в час. Нямам спомени и за версиите на андроида и MIUI.
Телефона е закупуван от Али експрес и мисля, че не е отключван, тъй като не ми е правило впечатление нещо по-особено в менюто.
На компютъра бях инсталирал някакво приложение за връзка с телефона и от там прави някаква ограничена връзка с него - виждат се съобщенията и снимките, а обажданията не са достъпни, тъй като не направи връзка с блутут. Дава възможност да се копират снимки, но само по една, а те са хиляди - в крайна сметка ще се заигравам с по-важните.
Смених картата на друг апарат и чрез Гугъл профила изкарах контактите и снимките само до 03.2020 г. Това е частично решение, защото поне ще имам по-малко снимки за копиране чрез компютъра.
Винаги вкарвам една и съща парола, даже този път жената беше до мен и гледаше какво правя. Опитвах няколко пъти с нея, използвах съседни числа и нищо. Възможно ли е операционната система да прави проблем или явно съм си направил двойна грешка и не мога да налучкам сега числата?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)