Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплея се вижда на половина
#1

[Изображение: e000me]

Здравейте на някой да му се е случвало това половиния дисплей да е черен и някой да е решил проблема?


Прикачени файлове
.jpg s7777777.jpg Размер: 95.82 KB  Сваляния: 145
Цитирай
Аксесоари
#2

Сервиз.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

Интересно че като загрея дисплея си работи нормално.Някой да е решавал въпроса без сервиз?
Цитирай
#4

Един път тръгнало ли е, няма да се оправи, по-зле ще става, като накрая да вземе да стане целия черен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

нещо по конкретно?досплей ли е модул ли е платка ли е? да знам долу горе на къде да се ориентирам.
Цитирай
#6

https://gsm-service-sofia.bg/%D0%B2%D0%B...B8-%D1%81/ прочети тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

(2022-02-21, 20:37:26)l1feguard написа:  Интересно че като загрея дисплея си работи нормално.Някой да е решавал въпроса без сервиз?
Няма как да стане без сервиз, просто дисплеят е дал дефект и си е за смяна.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#8

Само да споделя,след препоръката на колегите за сервиз занесох го,естественно казаха дисплей,след като са го отворили ми потвърдиха че е дисплей,естественно дисплея е златен и не съм го сменял.Та вчера го метнах пак със сошоара 5-6 мин нагряване по целия дисплей и воала 2 дена вече си работи нормално.
Цитирай
#9

Това е временно решение, ще ти изневери пак и то в най-неподходящ момент, но ти си решаваш.

 
Цитирай
#10

Направи си копие на снимките,докато дисплея работи, че после ще стане сложно.

Huawei P30
Цитирай
#11

да радоста ми беше за кратко Smile сега съм в дилема дали да не си поръчам дисплей амолед от алито.
Цитирай
#12

Моя стар s7, който по настоящем го ползва дъщеря ми наскоро получи същия проблем. 6 години ползване.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#13

(2022-03-01, 19:51:46)l1feguard написа:  да радоста ми беше за кратко Smile сега съм в дилема дали да не си поръчам дисплей амолед от алито.

Намери огиринален свален от телефон от ибей. Продават ги чисто нови. Навремето така си смених дисплея на един ноут.  Върви с цялата рамка. Не се занимавай с ментета

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)