Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

todorki написа:при мен нещо не се получава...показва ми само дъ войс в списъка,но не тръгва...
а в плеара направи (дуран-а) тръгва но отначало само картина без звук,а после само звук и картината спира...

То пък точно за дъ войс не ти трябват никакви плейъри https://market.android.com/details?id=wp...rch_result
Цитирай
Аксесоари
#52

не казвам че ми трябва...а че само той ми излиза...

след 2-ри опит,тръгна и нова-та,но тръгна е силно казано...влачи се... Rock

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
#53

от чужбина нищо не става :mad: Дайте официалния форум където се разискват проблемите с програмата. Да му кажем на производителя, че хич не е както трябва. До момента В Испания по никакъв начин немога да подкарам българска телевизия на таблета. На компютъра върви перфектно с Radeon Tv Player. За Андроид обаче все още нищо не е измислено! През телемоста върви.Но там пък ми искат 5 евра на месец за 5 канала!!!

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#54

demludi.com е неговият сайт ,а в маркета го има и имейла му Smile
Цитирай
#55

Я ако има желаещи дръпнете ТОЗИ АРХИВ и споделете дали тръгват при вас и ако успявате, то с кой плеър. Защото аз как ли не се мъчих и не става. А на компютъра работят перфектно.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#56

коя е тази програма и как се гледат тези стриймове
Цитирай
#57

driver_sl написа:Я ако има желаещи дръпнете ТОЗИ АРХИВ и споделете дали тръгват при вас и ако успявате, то с кой плеър. Защото аз как ли не се мъчих и не става. А на компютъра работят перфектно.
С Daroon player,Vplayer Smile
Цитирай
#58

В последната версия бг програмите са 25 на брой Smile
Цитирай
#59

Такаа, много се е писало по въпроса с разните ТВ плейъри и стриймове. Тук бих искал да споделя, как реших проблема аз за себе си, пък дано е полезно и за някой друг, който като мен обича да разполага и с това удобство в палатката сиSmile
Изтеглих си от маркета Daroon Player. След което потърсих за стриймове на български (и не само, както ще забележите по-надолу) телевизии в нета. Открих един сайт, който поне за мен до днес бе неизвестен, от който взех стриймовете.
После въведох стриймовете един по един ръчно в табчето Streams (Streams -> ляв бутон-> Add -> ръчно писане на адресите), и о, чудеса! - всички вървят безупречноSmile
Ето и списък с извадените от мен адреси на стриймове за телевизиите които гледам:

[box]bTV -> mms://208.53.174.42/onlinebtv
bTV Action -> mms://208.53.174.42/onlineprobg
bTV Cinema -> mms://video.bgtelevizia.com/onlineBTVCINEMA
bTV Comedy -> mms://video.bgtelevizia.com/onlinebtvcomedy
BNT1 -> mms://208.53.174.42/online
Nova TV -> mms://94.156.248.42/nova_live_q1.wmv (или q3.wmv за високо качество, само, че на мен ми лагва страхотно въпреки настройката за прескачане на закъснели кадри, в самия плейър...)
Diema -> mms://208.53.158.16/onlinediema
Kino Nova -> mms://video.bgtelevizia.com/onlinediema2
Nova Sport -> mms://vip.djtacho.com/onlinenovasport
TV7 -> mms://94.23.209.144/26726293 (и тя ми лагва, вероятно защото предават и те HD)
TV+ -> mms://video.bgtelevizia.com/onlineTVPLUS
Discovery Channel -> mms://video.bgtelevizia.com/onlineDISCOVERY
National Geographic -> mms://video.bgtelevizia.com/onlineng[/box]

Това са програмите които съм си извадил от сайтът. Дано ви тръгнат и на вас, и най-вече дано не сменят адресите на стриймоветеSmile))
П.С: Дано и google не мине да кешира това мнение...

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#60

National Geographic не работи Sad
може ли да споделиш въпросния адрес?!
Цитирай
#61

duhh написа:National Geographic не работи Sad
може ли да споделиш въпросния адрес?!
На мен ми работи, перфектно, а даже съм през нетЯ на виваком.
xvideo7.com е сайта. Дано не потъпквам правила, като го споделям във форума...

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#62

Благодаря
Цитирай
#63

Днес добавих нови 26 линка в темата: Online TV с IPTV (Vivacom), а в края на поста без значение доставчика!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#64

Господ здраве да ти дава :cheers:

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай
#65

centur написа:Днес добавих нови 26 линка в темата: Online TV с IPTV (Vivacom), а в края на поста без значение доставчика!
Animal Planet и Wild нещо не тръгват Huh
иначе другите си ги въведох още снощи и си работят
Цитирай
#66

duhh написа:Animal Planet и Wild нещо не тръгват Huh
иначе другите си ги въведох още снощи и си работят

Явно им опресняват доста често линковете и затова не работят сегашните.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#67

ами в момента на Animal Planet дава този адрес mms://vip.djtacho.com/onlineAP в сорса :angry:
Цитирай
#68

duhh написа:ами в момента на Animal Planet дава този адрес mms://vip.djtacho.com/onlineAP в сорса :angry:

При мен сега Animal Planet е на този адрес: mms://vip.djtacho.com/onlineAP?token=746437f3be10b343726da914657dccfc

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#69

centur написа:
duhh написа:ами в момента на Animal Planet дава този адрес mms://vip.djtacho.com/onlineAP в сорса :angry:

При мен сега Animal Planet е на този адрес: mms://vip.djtacho.com/onlineAP?token=746437f3be10b343726da914657dccfc

Въвеждате в daroonplayer адреса само до въпросителната.

Edit: Грешка! Все пак Wild е през VLC, няма да тръгне с daroon нямаме inhatch за андроид. А Animal явно му е загинал линка... Сори, сбъркал съм!

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#70

centur написа:
duhh написа:ами в момента на Animal Planet дава този адрес mms://vip.djtacho.com/onlineAP в сорса :angry:

При мен сега Animal Planet е на този адрес: mms://vip.djtacho.com/onlineAP?token=746437f3be10b343726da914657dccfc

http://imageshack.us/photo/my-images/844/unled1nma.jpg/
Huh


Imaginary написа:
centur написа:
duhh написа:ами в момента на Animal Planet дава този адрес mms://vip.djtacho.com/onlineAP в сорса :angry:

При мен сега Animal Planet е на този адрес: mms://vip.djtacho.com/onlineAP?token=746437f3be10b343726da914657dccfc

Въвеждате в daroonplayer адреса само до въпросителната. Не знам, на мен ми вървят и Animal и Wild...

Е при мен и до ? и след нея пак не тръгват
Цитирай
#71

Благодарско за телевизиите. При мен тръгват всички. DHD

hts desire hd, Samsung Galaxsy Note 2
Цитирай
#72

duhh написа:http://imageshack.us/photo/my-images/844/unled1nma.jpg/
Huh

При мен работи на този адрес в момента: mms://vip.djtacho.com/onlineAP?token=c1f82e56aca836c01fc6682990398140 , но както казах доста често опресняват линковете на Animal Planet и Wild!!!

[Изображение: e8802e7b283ffb16a98c379e48c45809_252x274.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#73

Еми незнам при не тръгват и това си е :capitulation:
Цитирай
#74

Imaginary велик си! Дадох ти реп. Пробвах до novatv вкл. и всичките бачкат. Още веднъж благодаря за стриймовете. Ся ще ходя да гласувам и като се върна ще пробвам и другите.
Цитирай
#75

Здравейте! Нов съм с андроид и със смартфон изобщо...Искам само да помоля ако някой си е купил TV Player Full да го качи по простата причина, че съм със Samsung Galaxy GIO и линковете за стрийм не ми бачкат.А DEMO-то на Playera ми подкарва NOVA ,а и поради това че няма как да си я закупя... Smile Мерси предварително!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)