Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 11 - слухове, спецификации, коментари

На мен не ми е чудно, защото веригата е румънска, а не нашенска.

П.П. Пък и колко му е да го изтървеш още при разопаковането или първото излизане навън - не е като да не си виждат всеки ден падащи къде ли не телефони.
Цитирай
Аксесоари

Навемето си бях купил 1+ 6. От официалния сайт. Не ми хареса и го върнах, както е описано в сайта. Веднага ми върнаха парите. Телефоните идват за 5-6 дни с UPS или DHL
[-] 1 потребител изказва благодарност на borko197 за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2023-03-09, 15:30:16)airbus написа:  Кога ги получиха, кога ги върнаха и вече разопаковани.

[Изображение: image.png]

Тези от Е-МАГ няма нещо да не разопаковат. Поръчах кафеавтомат, дойде разопакован, върнах го (по други причини) и поръчах друг модел и той също дойде разопакован.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Oneplus 11 се представя много добре при издръжливост на батерията-8.29ч-8.54ч за S23U

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • airbus, L1892
Цитирай

По време на тестовете включени ли са: данни; навигация; блутут?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2023-03-11, 11:20:52)airbus написа:  По време на тестовете включени ли са: данни; навигация; блутут?
Казва се че е включен само WiFi,иначе настройките им са еднакви.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Активирах VoLte и VoWiFi и батерията не може да свърши. Никага не съм имал телефония през wifi. Жестоко е. Написали са си кода предварително. На виваком съм. Предполагам, че при всички оператори ще работи
Цитирай

Колкото повече неща активираш, толкова повече ти държи батерията . Пускай гпс-а да бичи постоянно и няма да зареждаш.. ")
И това VoWiFi каква точно му е идеята, при условие, че си има обхват гсм мрежата? Без обхват, ако си може ли да работи...само така ми се струва да има някаква полза

Я кажи с гугълски дайлър и съобщения ли идва по дефолт или са някви техни.
Цитирай

Най-големите ползи са за батерията от VoWiFi + това, че може да говориш там, където нямаш обхват на мобилната мрежа.

[Изображение: 2023-03-13-11-51-37-Window.png]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Ако съм в планина в бг. и да речем на моят оператор няма обхват, а друг има..и в хотела има вътрешма вифи мрежа мога ли да я ползвам за нормална телефония?

Ако съм в чужбина и нямам роуминг..примеро Турция. Мога ли да ползвам вивфи мрежата на хотела за телефония и ако може то няма ли да ме таксуват като за роуминг?

Тези 2 сценария ми идват на ум и евентулно да има някаква полза от това. А може и други да има?!

За тук да си пестя батерия и да говоря през вифито файда не виждам, аз вифи на телефона съм го изключил перманентно с тия безлимитни планове за какво ми е
Цитирай

1.Да.
2.Да и няма да те таксуват за роуминг.
3.Батерията със сигурност ще ти кара повече, ако си на wifi, без значение дали за браузване, чат или разговори през wifi.
И така.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 4 потребители изказват благодарност на vlaf за това мнение:
  • BlackBone, borko197, ganchev, L1892
Цитирай

(2023-03-13, 02:44:03)borko197 написа:  батерията не може да свърши.

Ще взема да се прежаля за тест на безкрайната батерия, въпреки долните замервания на гсмарена.
 
Рилми не знам какво им баят на Медиатек за 150 часа. Big Grin

[Изображение: image.png]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2023-03-13, 12:25:45)rumo написа:  1. Ако съм в планина в бг. и да речем на моят оператор няма обхват, а друг има..и в хотела има вътрешма вифи мрежа мога ли да я ползвам за нормална телефония?

2. Ако съм в чужбина и нямам роуминг..примеро Турция. Мога ли да ползвам вивфи мрежата на хотела за телефония и ако може то няма ли да ме таксуват като за роуминг?

Тези 2 сценария ми идват на ум и евентулно да има някаква полза от това. А може и други да има?!

За тук да си пестя батерия и да говоря през вифито файда не виждам, аз вифи на телефона съм го изключил перманентно с тия безлимитни планове за какво ми е

1. VoWifi - Voice over Wifi минава само през WIFI, ако нямаш обхват и wifi - нямаш нищо. Но ако в хижата на планината има достатъчно читав wifi и нямаш обхват - VoWifi ти е спасението.

2.  Можеш, нооооо ... винаги има но. Трябва роуминг оператора, който полваш да поддържа VoWifi.

VoWifi пести батерия при липса на обхват или много лош обхват, само ако си пуснеш телефона в самолетен режим и активираш Wifi.
VoLte малко или много увеличава консумацията.
Цитирай

(2023-03-13, 13:58:31)emzo написа:  VoLte малко или много увеличава консумацията.

Волте нали трябва и двете страни да с активирано токова. Чак тогава има разлика в качеството.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2023-03-13, 13:45:11)airbus написа:  Ще взема да се прежаля за тест на безкрайната батерия, въпреки долните замервания на гсмарена.
 
Рилми не знам какво им баят на Медиатек за 150 часа. Big Grin

[Изображение: image.png]
Измерванията на ГСМАрена са с pre-production firmware 99%. А Oneplus са популярни с това, че с един фърмуер не държи, със следващият държи много и после с ъпдейт може пак да не държи.
Та е съвсем закономерно с текущият фърмуер да се държи по-добре от теста на арената.
Ако подходиш без особени очаквания телефонът вероятно ще ти хареса.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Впечатляващо ревю на модела.
Цитирай

(2023-03-13, 15:07:36)airbus написа:  Волте нали трябва и двете страни да с активирано токова. Чак тогава има разлика в качеството.
По принцип - да, но дори само при теб да е включено, набирането/свърването става мигновено.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Благодаря за разясненията.
VoLte се ползва редовно във всеки разговор и ползите са ясни
Това другото VoWiFi е малко екзотична екстра и не е за всеки ден. Имам го и в настоящият си тел, но никога не съм го пробвал
Цитирай

Оказва се, че VoWifi е страхотна екстра. Ако ти го поддържа телефона. И оператора. А1 не са и чували за това. А този телефон си работи на Вивком с всички неща. Не правя реклама, само казвам, че 1+11 си заслужава!

Извинявам се че задавам тъп въпрос.
Как мога да отговоря на въпрос във форума? И как да прикача файл? От телефона искам да отговоря и не намирам как....
Цитирай

През браузър,от долу в дясно под последния пост,с черно пише-нов отговор.Също и голям правоъгълник,пише-кликнете,за поставянв на файл.Може да се качват и снишки с пълен размер,чрез друг сайт,например
https://postimages.org/
Поставят се директно при текста,става след като я качиш,маркираш-директна връзка за форум,или умалено копие.

Huawei P30
Цитирай

(2023-03-16, 03:02:17)borko197 написа:  Оказва се, че VoWifi е страхотна екстра. Ако ти го поддържа телефона. И оператора. А1 не са и чували за това. А този телефон си работи на Вивком с всички неща. Не правя реклама, само казвам, че 1+11 си заслужава!


От онзи ден го търкалям 16/236. Засега няма нeщо УАУ сравнено с настоящето желязо S20+.
Батерията пада бързо, дори при ползване на FHD  и 60хц, изключени блутут, гпс, AOD и данни. Активно е само Wi-fi.
Не съм тествал камери. Засега ми се струва "даунгрейд" като цяло. Има и  доста бъдове.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • stenlius
Цитирай

(2023-02-28, 01:28:29)borko197 написа:  От 10 дни съм с 1+ 11, 16/256. Телефона е страхотен. Камерата е по добра от всичко което съм виждал (АйФон 13 про пасти да яде), батерията няма свършване, дисплея е най голямата промяна. Горещо препоръчвам телефона на желаещите

(2023-03-16, 12:03:28)airbus написа:  ... Батерията пада бързо, дори при ползване на FHD  и 60хц, изключени блутут, гпс, AOD и данни. Активно е само Wi-fi.
Не съм тествал камери. Засега ми се струва "даунгрейд" като цяло. Има и  доста бъдове.

(2023-03-05, 04:58:25)borko197 написа:  Батерията на моята 11ка няма свършване. Дано не я съсипят с ъпдейтите...

Доста противоречиви мнения от ползватели. Сигурно има някакво обяснение.

Почти всички клипове в мрежата са позитивни към 1+11 в почти всяко отношение, въпросът е защо при @airbus картинката е коренно различна.
Цитирай

Може да е изтеглил късата клечка с някаква дефектна бройка. Иначе верно навсякъде по ревюта предимно хубави неща се говорят.
Цитирай

Такива големи разлики между един и същ модел са само субективни “)
Всеки изхожда от сравнение с това, което е ползвал досега. И на един му се вижда по-хубав и съответно тук във форума става сташно хубав.
На другият му е малко по-зле, но при писане тук се засилват още малко нещата и си става много зле.

Ако 1+11 е по-зле и от тоя дъртанян С20+ ...
Цитирай

"Малко" пресилено мнение на колегата. Особено пък сравнен с С20+
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • borko197
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)