Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли Вайбър за андроид, който да не е оригиналният вайбър?
#1

Понеже в заглавието не стигат буквите да опиша какво точно питам, нека поясня: за линукс има едно приложение на име Каприн (Caprine), което представлява месинджъра на Фашистбук, но това приложение НЕ СЕ разработва от Фашистбук, а от трета страна. Просто се логваш с Фашистбук акаунта си и имаш десктоп приложение на техния месинджър. Та, трябва ми нещо подобно за андроид, в което да се логна с акаунта си от вайбър и да имам достъп до разговорите от вайбър за моя акаунт, но приложението да не е оригиналният вайбър.
Причината да питам за такова приложение е, че последния път Вайбър ми напълни телефона със спам известия за безплатни игри, от които известия нямаше отърваване и единственото, което реши проблема, беше фактори ресет на телефона. Само че не искам да причинявам същото и на Нокията. Затова си мисля, че може някой да е написал такова приложение за андроид.

Без Боза от 14 Юли 2022 г.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам Вайбър да са си говорили протокола, телеграм е много близка програма без реклами и работи учудващо добре. Преди, до колкото помня, IMO поддържаше различни протоколи като Скйп, ICQ, Jabber. Говоря на изуст, защото беше предо 10г. После май се обособиха като самостоятрлен апп за съобщения. Нека някой др да каже.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#3

Няма такова приложение,viber не позволяват.
От доста време ползвам по-стара версия,като при вписване съм задал възраст под 16 год.,работи идеално,без реклами
https://viber-free-calls-and-messages.en...ad/4225821
Спрял съм и автоматичния update на play store
Цитирай
#4

Знам за телеграм и го ползвам от години, но ми трябва и вайбър, за съжаление.

@svetofar, мерси, ще го пробвам това.

Без Боза от 14 Юли 2022 г.
Цитирай
#5

Аз имам Вайбър без реклами и с премахнати всякакви ограничения но тук не мога да кача файла защото е голям.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#6

Могат да се спрат рекламите на Вайбър.Отдолу 3-те точки-настройки-поверителност,може да се сложи отметка за проверка за спам-лични данни,там има различни настройки,също управление на предпочитания за реклами,може да се изтрият данните които са събрани за вас,чатовете не се изтриват.Също могат да се спрат от настройки-обаждания съобщения,фирми да ви изпращат съобщения.
https://help.viber.com/en/article/ads-on-viber

Huawei P30
Цитирай
#7

(2023-01-22, 16:11:10)DoryanY написа:  Могат да се спрат рекламите на Вайбър.Отдолу 3-те точки-настройки-поверителност,може да се сложи отметка за проверка за спам-лични данни,там има различни настройки,също управление на предпочитания за реклами,може да се изтрият данните които са събрани за вас,чатовете не се изтриват.Също могат да се спрат от настройки-обаждания съобщения,фирми да ви изпращат съобщения.
https://help.viber.com/en/article/ads-on-viber

Тия не са типичните реклами, за които мислиш, а скрити. Като задържиш пръста върху тях, нормално трябва да ти изкарва история на известията и от кое приложение са дошли. Но при тези известия това не работеше, защото не изписваше от кое приложение са дошли. 4 месеца не бях инсталирал нищо друго и проблем нямаше. Инсталирах скапания вайбър и 15 мин. след това се почна с гадния спам. Не изисква кой знае колко логична мисъл да се сетиш откъде са дошли тези нахални спам-известия. Smile

Засега вайбърът, който @svetofar даде, изглежда, че работи правилно. Втори ден след инсталацията му няма спам-известия, няма реклами. Както той каза, изключих автоматичните ъпдейти в плей стора и обновявам ръчно само някои приложения - телеграм, дискорд, гугъл картите и др., но не и вайбъра. Хугъл хром също не го обновявам.

Без Боза от 14 Юли 2022 г.
Цитирай
#8

За значително намаляване на рекламите навсякъде може да се ползва днса на адгард. dns.adguard.com

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#9

(2023-01-23, 10:27:07)PROXIMO написа:  За значително намаляване на рекламите навсякъде може да се ползва днса на адгард. dns.adguard.com

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

И това го използвам - бест френдът ми го настрои в деня, в който купих Нокията. Но не всичко блокира. Рекламите в Тубата не ги блокира.

Без Боза от 14 Юли 2022 г.
Цитирай
#10

Smart tube или vanced

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#11

Vanced го развалиха отдавна, а за другото пише, че съдържа реклами, което го обезсмисля. Обаче се сетих, че мобилната Опера има вграден VPN, който току-що пуснах и понеже гледам Тубата през Операта, а не през приложението, сега вече няма реклами. То ако можеше да деинсталирам приложението, досега да съм му набил шута. Big Grin

Без Боза от 14 Юли 2022 г.
Цитирай
#12

За алтернативи на  You tube Vanced има 2 теми,както и за Вайбър.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...259&page=4
https://forum.androidbg.com/showthread.p...741&page=3
Аз сега ползвам Viva Tube Vanced.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)