Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber numbers blocked spam activity
#1

Имам проблем с вайбър ,преди известно време не ми получаваха съобщенията ,след последвало де инсталиране  ,след това ново инсталиране вече стигам само до въвеждането на номера си и ми изписва Viber numbers blocked spam activity ,някой идея как да се справя?
Писах им на supporta но вече месец не ме отразяват..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Почваш навсякъде да им пишеш. фейсбук мейсбук където има, съпорт чат, имейл. от друг вайбър можеш да влезеш в чат с вайнбър. Ако не, една сим карта на ваучер :Х. Но мисля че след малко по-добро нахалстване ще стане.
Цитирай
#3

И ти си прав ,но ще е трудно ,надявам се да има друго решение, въпреки че дори и в ютуба няма такова ,всичко което изгледах го пробвах но някаква..
Цитирай
#4

Как се оправя не знам, но мой познат преди време си смени номера и решил да го прати на всичките си контакти във вайбър (над 200 до колкото разбрах) и резултата беше същия.

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • hgeorgiev
Цитирай
#5

Дано да помогне на някой тази статия.
Цитат:Viber има специален бот за деблокиране на акаунти
В случая, когато системите на Rakuten Viber са блокирали потребител, който е сметнат за спамър, например поради завишена активност, има решение. Повечето пъти блокирането е временно и продължава 24 часа. Потребителят няма да може да изпраща съобщения по време на блокирането, но все още може да получава. Деинсталирането или деактивирането на Viber няма да деблокира акаунта. Ако даден номер е блокиран отново, можем да се обърнем към бота Unblock Number Support, който да ни позволи да проверим и отблокираме номера си. Ботът може да се намери като се потърси в търсачката на Viber.

Източник

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)