Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кои модели на Samsung ще получат Android 14
#26

Добрият стар трик ако ще и преди 1 година да си купил нов телефон с размери на баница,трябва да подмениш с нов телефон на нова цена,особено за такива идиоти като мен,дето имат корпоративни трудови договори.Демек самите корпорации все едно се женят помежду си,а ние препускаме като луди,за да си улесним работата пред 4-5 монитора и то минимум!Аз съм служител на Майрософт и вече се потим на Windows 12,долу горе е готов,сега ново 20 със сателитния синхрон с тия баници,на които чаветата се радват както ние се радвахме на обикновените колела!Накъде отива тоя свят! Андроид 16-в България още 5G си е тотален провал в доизкосуряването му на терен!Смешна му работа!

CARPE DIEM!!!
Цитирай
Аксесоари
#27

Това за сателитната свързаност едва ли ще представлява практически интерес за болшинството хора. Услугата е доколко разбирам за SOS по Иридиум спътниците и то божа работа доколко ще сработи. За екстремистите или тея в отдалечените морета е несериозно да си заложат живота на S23 примерно. Има устройства, които са с дълги антени и излъчват с голяма мощност в случай на нужда. А ако толкова имаш зор, моторола имат такова устройство, което се свързва със всеки телефон по блутут. Струват някаква сума, която е по-ниска от абонамента за някой и друг мегабайт.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на jivkojj за това мнение:
  • Marto.g, stashekm
Цитирай
#28

Май на 02.08 ще пуснат версията
https://mobilebulgaria.com/news/beta-ver...-na-avgust
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#29

Тези модели на Samsung скоро ще получат достъп до ранна версия на потребителския интерфейс One UI 6.0, който ще се базира на Android 14.

 
Цитирай
#30

Samsung ONE UI 6.0 Android 14 - какво ново предлага новата версия.

 
Цитирай
#31

Пуснах отделна тема за beta-та. На мен ми изглежда грозно, това в камерата с тия 50М/12М/200М и селектора за fps изглеждат почти както при Xiaomi, новия status също мяза на rip-off на Xiaomi/Huawei и техните control center. Изобщо, забелязвам само доближаване до Huawei/Xiaomi отколкото нещо с почерка на Samsung. А онези пък копират Apple, и с една дума ако всички ще си мязат става скучно.

Не ми хареса това, имам чувството , че са го променили просто заради идеята да се промени нещо. Също и какво прави 'battery" като отделна категория в настройките, в device manager си беше ОК, какво е това разводняване...пак изсмукано от пръстите.

Сменено защото просто трябва да се смени нещо да се задоволи номер "6". Всъщност, нищо идейно и подобряващо изживяването. Дори iOS17 е по-интересна като ъпдейт от 6.0

Като излезе няма да бързам да го тегля, не може да ме заинтригува с нищо. А в началото ще има и бъгове, така, че поне аз съм пас първия месец.

Поне тези с S20/Note20 серията няма да изпуснат нищо интересно и ако има колеги тук (аз имам познати) с вече 3-та година смартфони и не искате да ги сменяте, вършат ви работа - още година могат да изтраят, няма да получите новия One UI 6 и като гледам за добро. Вярно е първа beta но от видяното наистина с него или без него...
Цитирай
#32

Samsung изглежда променя начина, по който показва паметта за файлове на мобилните си устройства. Сега с One UI 6.0 от компанията описват по-точно стойностите. Вместо да групира системен сторидж и свързани с него решения, One UI 6.0 ги показва поотделно. Така потребителите няма да остават с мисълта, че софтуерът на Samsung с времето може да заеме до 60GB от общата 512GB памет.

Източник

 
Цитирай
#33

В рамките на провеждащата се конференция за разработчици Samsung Developer Conference 2023 компанията представи официално следващата версия на графичния потребителски интерфейс One UI 6.0.

Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#34

Eто кои смартфони ще получат дългоочаквания Android 14.

 
Цитирай
#35

(2023-10-07, 15:49:24)NoMaD написа:  Eто кои смартфони ще получат дългоочаквания Android 14.
Добре де,защо тогава дори предварително обявения в списъка A23 5G отпада???? Нещо не ми го побира акъла!Нещо по темата има ли добавено като обяснения Nomad?Апропо изпратих запитване-или стария списък ми бе изпратен отново или инфото трябва да коригираш!Говорим за 14-ката!Настава сякаш обърквация    
Galaxy A73
    Galaxy A72
    Galaxy A54
    Galaxy A53
    Galaxy A52 series:
        Galaxy A52 5G
        Galaxy A52s
    Galaxy A34
    Galaxy A33
    Galaxy A24
    Galaxy A23
    Galaxy A14
    Galaxy A13
    Galaxy A04s

Втора инфо корекция-германеца в маратона,когато бяхме тестери пусна своя информация(подчертвам не мога да претендирам,за достоверност на 100%,но в нея изненадващо липсват водещи ....ето списъка на ъповете
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S23 Plus
Galaxy S23
Galaxy S22 Ultra
Galaxy S22 Plus
Galaxy S22
Galaxy S21 FE
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S21 Plus
Galaxy S21

Galaxy Z Fold 5
Galaxy Z Flip 5
Galaxy Z Fold 4
Galaxy Z Flip 4
Galaxy Z Fold 3
Galaxy Z Flip 3
Galaxy A73
Galaxy A72
Galaxy A54
Galaxy A53

Galaxy A52 (A52 5G, A52s)
Galaxy A34
Galaxy A33
Galaxy A24
Galaxy A23
Galaxy A14
Galaxy A13
Galaxy A04s
Galaxy M54
Galaxy M53 5G

Galaxy M33 5G
Galaxy M23
Galaxy F54
Galaxy F23
Galaxy F14 5G
Galaxy Xcover 6 Pro
Galaxy Tab S9 Ultra
Galaxy Tab S9 Plus
Galaxy Tab S9
Galaxy Tab S8 Ultra
Galaxy Tab S8 Plus
Galaxy Tab S8

CARPE DIEM!!!
Цитирай
#36

Така или иначе всички списъци на поддържани устройства досега са били предварителни и не притендиращи на 100% вярност като информация. Докато моделите не започнат да получават новата версия на ОС, няма никаква гаранция че след старта на актуализацията няма да изпаднат от списъка или да бъдат добавени други модели, които преди това може въобще да не са били там - всичко зависи от преценката и решенията на самия производител на въпросните устройства.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#37

(2023-10-07, 18:58:42)NoMaD написа:  Така или иначе всички списъци на поддържани устройства досега са били предварителни и не притендиращи на 100% вярност като информация. Докато моделите не започнат да получават новата версия на ОС, няма никаква гаранция че след старта на актуализацията няма да изпаднат от списъка или да бъдат добавени други модели, които преди това може въобще да не са били там - всичко зависи от преценката и решенията на самия производител на въпросните устройства.

Затова не е необходимо всички фейк новини веднага да се публикуват във форума.
Цитирай
#38

(2023-10-07, 18:58:42)NoMaD написа:  Така или иначе всички списъци на поддържани устройства досега са били предварителни и не притендиращи на 100% вярност като информация. Докато моделите не започнат да получават новата версия на ОС, няма никаква гаранция че след старта на актуализацията няма да изпаднат от списъка или да бъдат добавени други модели, които преди това може въобще да не са били там - всичко зависи от преценката и решенията на самия производител на въпросните устройства.

Разбира се,аз обаче имам един имейл (уж благодарствен,за отделеното време за Flip 5G),в който ония ме шашнаха,че заради бъгясването му,той категорично отпада от Up-a на 14-ката!По-странно решение не бях чувал от такъв гигант като Сеулския!Абе пасианса ще се нарежда в общи линии като "подарък" за Новата Година май

CARPE DIEM!!!
Цитирай
#39

Вече наближава времето за дебюта на стабилната версия на One UI 6. Все още няма график за разпространението на стабилната версия, но изглежда процесът ще започне идната седмица. След това софтуерът би трябвало да достигне поетапно до съвместимите устройства.
[Изображение: x810950-jpg-pagespeed-ic-Uweg-Rt-Qbh-Z.webp]
Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stashekm
Цитирай
#40

(2023-10-24, 18:21:50)NoMaD написа:  Вече наближава времето за дебюта на стабилната версия на One UI 6. Все още няма график за разпространението на стабилната версия, но изглежда процесът ще започне идната седмица. След това софтуерът би трябвало да достигне поетапно до съвместимите устройства.
[Изображение: x810950-jpg-pagespeed-ic-Uweg-Rt-Qbh-Z.webp]
Източник

Очаквах това да стане днес рано или по обяд (корейско време),а после да запразнуват почти пълнолетие на Операционната си систем.Странно.Тишината навсякъде си стои!

CARPE DIEM!!!
Цитирай
#41

Мисля, че днес е четвъртък. Идната седмица започва от понеделник.
Цитирай
#42

(2023-10-26, 18:53:46)Sho Gun написа:  Мисля, че днес е четвъртък. Идната седмица започва от понеделник.

Да,но преди 15 години Андроид излезе и разтресе света на днешната дата точно!

CARPE DIEM!!!
Цитирай
#43

Моделите, които ще получат ъпдейт до Android 14.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • JTJ, stashekm
Цитирай
#44

(2023-10-31, 09:58:33)NoMaD написа:  Моделите, които ще получат ъпдейт до Android 14.

Този месец ли или базисно?Статията е бая объркваща.Тоя корейски тарикатлък има за сел обикновено средния клас.Но да видим..

CARPE DIEM!!!
Цитирай
#45

Galaxy Note 20..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#46

(2023-11-01, 08:59:12)batproho написа:  Galaxy Note 20..?
Android 14 за серията Galaxy S20 и Galaxy Note20 няма да има, но за сметка на това ще получат част от функциите реализирани в One UI 6.0, а по точно - Galaxy Enhance-X.

 
Цитирай
#47

S21 fe също ще има 14, но в повечето списъци го пропускат.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

(2023-11-01, 09:55:19)NoMaD написа:  Android 14 за серията Galaxy S20 и Galaxy Note20 няма да има, но за сметка на това ще получат част от функциите реализирани в One UI 6.0, а по точно - Galaxy Enhance-X.

Понеже знаех че няма да го получават, а и вчера имаше ново опровержение на новия списък, в който те бяха включени, та за това се учудих...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#49

Хубаво де,последно дори в "новите" списъци има ли инфо за Galaxy A23 5G???

CARPE DIEM!!!
Цитирай
#50

Дори и да няма информация, би трябвало да получи, все пак е стартирал с android 12 и 14 ще му е втори голям ъпдейт.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • stashekm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)