Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Realme C55 - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: 3f-SVB03-T8-Bd-Nuhw2ve-Sz0-JXhatz1-F64z1.png]
Моделът предлага 6.72" Full HD+IPS LCD дисплей с опресняване до 90Hz. На борда си разполага с чипсет MediaTek Helio G88, а в България ще се предлага само в конфигурация на паметта 6GB RAM (плюс допълнителна виртуална памет) и 128GB за файлове с опция за разширяване. Основната камера предлага 64МР главен сензор и 2МР за боке ефекти, като за селфита има 8МР сензор. Realme C55 е снабден с батерия с обем 5000 mAh, която поддържа бързо зареждане с мощност до 33 W. Сред другите особености на C55 откриваме USB-C порт, 3.5 mm жак за слушалки и NFC чип. Има и Mini Capsule функция, която прилича на Dynamic Island и показва различна информация в разширяваща се зона около селфи камерата – например данни за батерията и зареждането, направените стъпки през деня, използваните мобилни данни и т.н. Операционната система е Android 13 с интерфейс Realme UI 4.0, а устройството предлага в два цвята - Rainy Night и Sunshower.

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Използвам телефона над 3 месеца и съм много доволен. Устройството за тази цена предлага повече отколкото съм очаквал. Екрана е голям ненатоварващ очите, камерата при добра осветеност прави добри снимки ( като за телефон от 350 лв ), батерията се зарежда за около час до 100 процента и издържа 2 дни нормално ползване и 3 дни при по леко натоварване. Всичко което използвам работи гладко (Ютюб, фейсбук, Инстаграм, Гугъл хром...) Интерфейса е интересен, има много настройки за персонализиране. Като цяло това са моите впечатления от телефона. Минавам от Моторола едж 30 който използвах няколко месеца и бях закупил за 650 лева. Определено много по-доволен съм от Realme C55. По-евтин, по-голям екран, по-интересен интерфейс, МНОГО по-издръжлива батерия.

Honor 90 - 12/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)