Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търсене за дълготраен телефон
#1

Здравейте, на всички.
В търсене съм на нов мобилен телефон, тъй сегашния ми телефон (за втори път) е със счупен дисплей и започва да си самоизключва екрана. До скоро планувах да си купя Xiaomi 13, но за съжаление от изтекли обстоятелства не мога да си го позволя.
Условията за нов телефон е компактен размер, 256GB RAM и Android-a му да има няколко актуализации напред. Нямам претенции за камера, тъй като не снимам кой знае какво.

Моделите, които се спрях са Poco X5, Redmi Note 12 и може би избраникът ще бъде Samsung A54.

Бих се радвала да прочета няколко мнения за подобен телефон, в този който търся.
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих се спрял на Samsung A54. За модела са обещани 4 години ъпдейти на Android версията и 5 години ъпдейти по сигурността.

 
Цитирай
#3

Подкрепям горното мнение, за дълго ползване samsung-а е най- подходящ

Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#4

След подобни на твойте изисквания и писания в една по долна тема,аз също се спрях на А54. Преподписвам след 2 седмици и ще дам отзив като го взема
Цитирай
#5

В GSM arena пише, че сензорът за близост е виртуален. Тия да не тръгнаха по стъпките на Шайоми???
Цитирай
#6

Е това,ако е така ме загубиха отсега.
Аз заради този сензор сменям Шаомито. Така дават и А 53, дали някои ще сподели за проблеми с този сензор.
Цитирай
#7

Виртуалните сензори не са новост за Самсунг , но работят коректно.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#8

Благодаря колега,вече се чудех какво друго да търсяSmile
Цитирай
#9

Galaxy A54 първоначално ще е доста скъп според мен. 999лв е в момента първоначалната цена при един от вносителите. Като за среден клас устройство с ексинос чипсет ми се вижда множко

Едит: 909лв е в технополис. Все пак ми се струва доста, ъпгрейда на камерата от А53 не струва разликата от 300лв според мен.
Цитирай
#10

Мисля, че за среднобюджетен модел, който предлага и eSIM, си заслужава цената, все пак досега въпросната опция беше запазена само за флагмани на някои от брандовете. А това, че поддържа и Wi-Fi 6 също не е за пренебрегване.

 
Цитирай
#11

(2023-03-23, 12:03:04)totto написа:  Galaxy A54 първоначално ще е доста скъп според мен. 999лв е в момента първоначалната цена при един от вносителите. Като за среден клас устройство с ексинос чипсет ми се вижда множко

Едит: 909лв е в технополис. Все пак ми се струва доста, ъпгрейда на камерата от А53 не струва разликата от 300лв според мен.
А колко е бил А53 една седмица след излизането си, едва ли 600лв.

Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#12

(2023-03-23, 14:05:29)bullyboy написа:  А колко е бил А53 една седмица след излизането си, едва ли 600лв.

Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk
Беше 800+, но вече не е Smile. Тогава А52s беше по-добрия избор и тн.
Есим е добра екстра, wifi 6 за момента няма почти никакви предимства пред стария стандарт.
Цитирай
#13

(2023-03-23, 14:05:29)bullyboy написа:  А колко е бил А53 една седмица след излизането си, едва ли 600лв...

879 лв. на 23.02.2022 г. за версията 6/128.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)