Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Deezer не пуска Yettel абонати
#1

Здравейте!
От няколко дена Deezer не ме пуска. Прочетох коментар и на друг потребител с този проблем. На какво ли се дължи🤔При вас, абонатите на Deezer как е?!


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
Аксесоари
#2

Това някакъв тестов акаунт ли е, платен ли е, да не е изтекъл? Единствено Спотифай мисля имат фрий с лимити и реклами...з

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

(2023-03-30, 11:32:32)alexbg67 написа:  Това някакъв тестов акаунт ли е, платен ли е, да не е изтекъл? Единствено Спотифай мисля имат фрий с лимити и реклами...з
Като позиция в плана. И не, не е изтекъл.
Ето снимка, за да е по-ясно..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Трябва да се логнеш с емейл адрес. Deezer направиха промени преди няколко месеца.
[-] 1 потребител изказва благодарност на zaharyg за това мнение:
  • petio1986
Цитирай
#5

(2023-03-30, 13:53:23)zaharyg написа:  Трябва да се логнеш с емейл адрес. Deezer направиха промени преди няколко месеца.
С кой имейл обаче? Може ли да ми обясниш как става?
Цитирай
#6

За първи път ли го активираш приложението?
Цитирай
#7

(2023-03-30, 14:29:43)zaharyg написа:  За първи път ли го активираш приложението?

Просто не помня дали съм ползвал имейл, и ако-да, кой точно, защото имам доста..Пише, че трябва да ми пратят смс с линк, нищо не идва. Как мога да възстановя или заменя забравен имейл?

Трябва да потвърдя с тел. номер, че това съм аз, нали Yettel ми осигурява услугата.

(2023-03-30, 13:53:23)zaharyg написа:  Трябва да се логнеш с емейл адрес. Deezer направиха промени преди няколко месеца.

Влезнах с имейл, сега къде да добавя номера си? Може ли скрийншот, защото аз не виждам
Цитирай
#8

Да, така и предположих - 3 месеца да тестваш фрий и после си цакаш... Иди до оператор да ти съдействат. Аз съм на А1, не мога да помогна нататък. А и не мисля, че си залсужават парите. Но това си е мое мнение - успех!

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • petio1986
Цитирай
#9

(2023-03-30, 16:33:35)petio1986 написа:  ..............
Влезнах с имейл, сега къде да добавя номера си? Може ли скрийншот, защото аз не виждам

Щом влизаш с имейл ти трябва парола, а не номера ти.


Прикачени файлове Миниатюри
       

1916 
Цитирай
#10

Аз вчера активирах за пръв път. Регистрация имах запаметена в Гугъл профила(защо съм я правил, не знам) и само нещо доактивирах със СМС.
Но проблем не съм имал, влязох без проблем.
Цитирай
#11

Здравейте, аз искам да попитам, защо еквалайзерът не работи като сменям песента, трябва на всяка смяна да вляза в него за да се активират избраните от мен настройки. Не съм го изключвал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)