Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся Glass Cockpit или подобно
#1

Здравейте,

На предходния си телефон имам инсталирано от Google Play приложението Glass Cockpit 1000. Това е приложение, което на екрана на телефона симулира уредите за пилотиране на самолети, като показва реални данни за движението (на телефона, напр. по време на полет) - височина, скорост, курс, изкуствен хоризонт и т.н.

При преминаването към сегашния ми телефон това приложение не се е прехвърлило, после установих, че вече го няма в Google Play. Пробвах да му намеря apk, но не успявам. Потърсих друго подобно приложение, като опитах няколко, които не са като това, което търся. Също така, въпреки че приложението продължава да работи на стария ми телефон, не знам как "ръчно" да го прехвърля на новия, ако това изобщо е възможно.

Моля за апк на въпросното приложение, ако някой може да намери, за съвет как да прехвърля инсталираното приложение от стария на новия телефон или инфо за подобно приложение, което е налично в Google Play.

Предварително благодаря!  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Почти всички файлови мениджъри поддържат запазване на .apk файл от инсталираните програми. Аз използвам Cx flle explorer.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#3

(2023-04-14, 13:46:49)Стоян Божков написа:  Здравейте,

На предходния си телефон имам инсталирано от Google Play приложението Glass Cockpit 1000. Това е приложение, което на екрана на телефона симулира уредите за пилотиране на самолети, като показва реални данни за движението (на телефона, напр. по време на полет) - височина, скорост, курс, изкуствен хоризонт и т.н.

При преминаването към сегашния ми телефон това приложение не се е прехвърлило, после установих, че вече го няма в Google Play. Пробвах да му намеря apk, но не успявам. Потърсих друго подобно приложение, като опитах няколко, които не са като това, което търся. Също така, въпреки че приложението продължава да работи на стария ми телефон, не знам как "ръчно" да го прехвърля на новия, ако това изобщо е възможно.

Моля за апк на въпросното приложение, ако някой може да намери, за съвет как да прехвърля инсталираното приложение от стария на новия телефон или инфо за подобно приложение, което е налично в Google Play.

Предварително благодаря!  Smile
За да ползваш приложението на новия телефон трябва да го екстрактнеш от стария тел., за тази цел ти трябва приложението file manager plus. след това влизаш в папка приложение(1) намираш това приложение което ти трябва за новия телефон и натискаш и задържаш на него. От снимката със стрелката натискаш на бекъп така приложението екстрактнато в папка download намираш го и си го изпращаш на новия телефон за инсталиране.[Изображение: 2274e452ce1c8a742ac0da1d357a324a.jpg][Изображение: 832e84026c73574e9f362333b4f5f8fe.jpg][Изображение: 35b7d9572c4c6af53ae62946fc4fe4b7.jpg]

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#4

Можеш да го намериш в apkpure,има и по-стари версии.

Huawei P30
Цитирай
#5

Благодаря за подробните съвети от по-горе!

Намерих и инсталирах File Manager Plus, направих всичко както трябва, прехвърлих файл, инсталирах го. Но при инсталацията имаше съобщения, че е за по-стара версия на андроид. Инсталира се, появи се иконка. Но приложението опитва да тръгне и се затваря. Т.е. не тръгва, явно не става за андроид 13.

В apkpure не мога да намеря версия. А и да намеря, по всичко изглежда, че няма да стане.

Поне научих как да прехвърлям приложения, за които не мога да намеря apk файлове.

Подрави!
Цитирай
#6


(2023-04-15, 20:18:53)Стоян Божков написа:  Благодаря


В apkpure не мога да намеря версия. А и да намеря, по всичко изглежда, че няма да стане.
Ето пробвай от Тук.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай
#7

Това приложение прави други неща - свързва телефона с външни симулатори на полети. Не е каквото е другото. Изглежда това, което търся повече не се предлага, особено за новите версии на андроид.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)