Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с прехвърлянето от USB флашка
#1

Здравейте, аз ли бъркам или не може да се прехвърля от флашка, закачена с адаптер /usb to type-c/. Свалям файл на флашката, закачам я чрез въпросния адаптер, телефона я намира, но не ми дава възможност файла да го копирам в паметта на телефона.
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай да прехвърлиш файловете си на устройството чрез AirDroid.

 
Цитирай
#3

Какъв файл искаш да прехвърлиш? Аз пробвах със снимка,видео,копирам-избирам местоположение (от долу в дясно) например папка блутут,и става.Със стоковия файл мениджър.

Huawei P30
Цитирай
#4

Свалям филм от торент, в него има различни видове файлкове, но нито по отделно нито цяла папка може да местя или копирам. От локалната памет я копирам, но като отида на флашката и не ми дава опция за преместване. Пробвах и с друфи типове файлове, но резултата е същия.
Цитирай
#5

Ето как става,от телефона на USB.Като избереш USB маркирай горе.


Прикачени файлове Миниатюри
               

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#6

Благодаря, ще пробвам!
Цитирай
#7

Ако е да прехвърляш филм, защо просто не си инсталираш торент клиент телефона и да си сваляш директно на него, давам съвет само.
Аз поне така процедирам.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#8

(2023-05-30, 00:01:20)carden написа:  Ако е да прехвърляш филм, защо просто не си инсталираш торент клиент телефона и да си сваляш директно на него, давам съвет само.
Аз поне така процедирам.

Не е препоръчително да се свалят торенти на телефона. Това са адски много файлове, които развалят доста по-бързо паметта на телефона. Ако телефона има SD карта и там сваляш, вече е друго нещо.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)