Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android auto за кола
#1

Здравейте наскоро закупих Киа К5 с версия на Андроид ауто 4.4.3. Когато се пробвам да я свържа с кабел за телефона ми One Note 8T с версия 9.5.63 ми казва че не могат да се свържат. Предполагам че е от разликата във версиите. Андроида на колата е качен чрез SD card или поне така предполагам защото на картата в колата има папка андроид както и папка за навигацията. 

Някой знае ли как мога да си ъпдейт на андроида на колата, за да са съвместими? Предполагам че трябва да си сваля флашката и през компа да го направя но съм много бос в тази област
Цитирай
Аксесоари
#2

Струва ми се, че бъркаш нещо. Хед-юнита на колата може да поддържа Андроид Ауто и/или КарПлей, но не е задължително да е андроид. И ако е наистина сертифициран от гугъл, съответно епъл няма причина да не работи. Особено с нов модел телефон. А тая сертификация я прави производителя на хед-юнита. Сигурен ли си наистина, че в екстрите на колата присъства Андроид Ауто?

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#3

@kossio256, попитай в официалното представителство на автомобила. Не съм сигурен, че българското представителство ще ти помогне, но пробвай.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)