Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Основно за фотография - H P60P / S23U / X13U...
#1

Здравейте,
следвам точките за създаване на тема в рози раздел .

Както съм написал в заглавието, телефона ще се ползва основно за фотография, затова и водещо нещо е камерата и правенето на снимки. Видеото не е важно. От изгледаните видеа и прочетените ревюта последните месеци, съм избрал няколко модела:

Huawei P60 Pro
Samsung Galaxy S23 Ultra
Xiaomi 13 Ultra
и може би Honor Magic 5 Pro?

Ползвам само камерата, да се обаждам, браузър и карти. Другото може би важно нещо е батерията, но аз може да си нося и външна ако закъсам толкова.
Не ме интересуват дисплеи, звук, игри, производителност и т.н.

Ябълките не ги споменавам, понеже не ме кефят, въпреки че снимат най-доброто видео в момента и може би снимки.

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен Huawei P60 Pro е най.добър,после е Honor Magic 5 той има услуги на Google.

Huawei P30
Цитирай
#3

Тук парите явно не са проблем, дай боже всекиму.... Angel 

Пиксел 7 Про, а пък ако се напрегнеш да изчакаш до октомври, направо 8 Про... Visslar

Pixel 8
iPhone 15 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на scenic за това мнение:
  • greenandroid, sapiora
Цитирай
#4

(2023-06-25, 06:51:58)DoryanY написа:  Според мен Huawei P60 Pro е най.добър,после е Honor Magic 5 той има услуги на Google.
Аз също съм се насочил към P60. Липсата на Google не е проблем

(2023-06-25, 08:02:57)scenic написа:  Тук парите явно не са проблем, дай боже всекиму.... Angel 

Пиксел 7 Про, а пък ако се напрегнеш да изчакаш до октомври, направо 8 Про... Visslar
Пикселите забравих да ги включа. Просто не ги има чак толкова във видеотата за сравнения.

Истината е, че телефоните на живо, са доста по-различни от видеоклиповете и ревютата по сайтовете. Затова исках някой с телефона в него да сподели впечатления или ако го е сравнявал с някой друг на живо. В DXOMark може и да лъжат.

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
Цитирай
#5

@Apostolov Най-добре да сравниш на живо,и по възможност да си прехвърлиш снимките на твоя телефон,за да ги видиш на голям екран-телевизор най-добре,тогава се вижда всичко,на телефона е трудно-различни екрани.В раздела на П60 има качени снимки но според мен са доста лоши,не показват въобще възможностите на телефона,човек ако съди само от тях,ще си каже че телефона не снима добре.DXO Mark също не са показател,аз поне за мен,до като не изгледам 5-6 клипа не се доверявам,не вярвам всички да са пристрастни към дадена марка.

Huawei P30
Цитирай
#6

Аз изгледах над 30 клипа вече на сравнения, всеки е с различно мнение.
Когато водещото е камерата, другото е без значение за мен.
Ама хората почват да гледат предната камера на екрана, дали снимала 4К, дали имал 5G телефона, Google support, каква била стабилизацията на видеото и всякакви други сравнения.

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
Цитирай
#7

На 4pda.ru има снимки за сваляне от всеки телефон. Така ще можеш да прецениш най-добре


Sent from my 22081212UG using Tapatalk
Цитирай
#8

Honor Magic5Pro vs Huawei P60Pro vs Pixel 7Pro
https://m.gsmarena.com/piccmp.php3?idTyp...one3=11908

Honor-а според мен снима най-добре
Цитирай
#9

За жалост нищо не може да се сравнява по камера като Айфона.
Натискаш и просто снима страхотно. Със Самсунг никога не ми излиза нито снимка нито видео. Спрях да я ползвам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Аз бих избрал без никакво чудене П60 или Хонор-а. Вярно има много различни ревюта, но ако знаеш как да отсяваш информацията и за какво да гледаш се вижда как стоят нещата.

Айфона къде го класираме изобщо....за някакви всекидневни бързи снимки горе долу става, за нещо което да прилича на снимано с апарат е мноого далеч. Въпреки всички грешки, които са възможни с изброените телефони, възможностите им просто са на друго ниво.
Цитирай
#11

Привет,

Вчера си купих Huawei P60 Pro. 2 дена го разцъквам и е доста, доста готин. Камерата е УАУ, в офиса колегите с айфони провесват нос Big Grin

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на Apostolov за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#12

@Apostolov Честито! Тук може да се запишеш като притежател https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=103991, а в този раздел можеш да откриеш темите за модела, които са малко разпиляни, защото все още няма раздел. https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=116

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Apostolov
Цитирай
#13

Моят най-добър избор са Huawei P60 Pro и Honor Magic 5, последният от които идва с Google Play.

geometry dash
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)