Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Свързване на тв бокс
#1

Имам андроид тв JVC с инсталирано мобилно приложение на EON.Искам да инсталирам EON TV box,всички кабели ги свързвам по инструкция,но TV boxa  не може да направи връзка с рутера и интернет.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай пак да обясниш, че не е много ясно... Прочетох няколко пъти и влязох в boot loop...
Цитирай
#3

Пробва ли с кабел да му пуснеш интернета. Ако ще го ползваш с WIfI трябва да му въведеш името и паролата на нета от настройките на бокса. Не е много ясно какво питаш!
Цитирай
#4

Имам два телевизора единият е с андроид и работи с мобилното приложение на EON,а другият е смарт и работи с TV box на ЕON.Искам TV boxa да го свържа към телевизора с андроид,но при свързването TV boxa не получава интернет сигнал от рутера,свързани с LAN кабел.
Цитирай
#5

(2023-07-24, 22:37:52)РуПи написа:  Имам два телевизора единият е с андроид и работи с мобилното приложение на EON,а другият е смарт и работи с TV box на ЕON.Искам TV boxa да го свържа към телевизора с андроид,но при свързването TV boxa не получава интернет сигнал от рутера,свързани с LAN кабел.

На Място 1 е Android TV1 с работещо EON приложение на TV.
На Място 2 е друг TV2 (дали е smart няма значение, защото го ползвате само като HDMI вход) и с работещ EON TV box.

Искате да преместите EON box-a от Място 2 на Място 1 и да го включите чрез HDMI към TV1?

Ако EON TV Box-a работи на Място 2 и премествайки го на Място 1 спира да работи:
На Място 1 ТV1 (с EON приложението) със LAN кабел ли е (този, който искате да ползвате EON TV box) към рутера или през WiFi?

Вероятни проблеми може да са:
- LAN кабел-а на Място 2 от рутера до EON TV box е проблемен (опитайте с нов/друг кабел).
- Двете места са с раззлични адреси (не различни стаи на един и същ адрес). EON TV Box Ви обвързан с адреса на Място 2 с интернет от Виваком там и не позволява да се позлва навсякъде. Говорете си с оператор на Виваком 087123.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)