Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 12 Pro или Poco X5 Pro или Samsung Galaxy A34
#1

Колебая се между тези три телефона, като и трите са 480 лв с плана ми във Виваком, и трите са 128 GB ROM/ 6 GB RAM. По спецификации разликите които виждам са че на X5 камерата е 100 мегапискела, а на другите 50, самсунгът е с по-бавно зареждане 25W, a другите 67 W, и че Redmi Note 12 Pro има стъклен гръб. По скоро ме интересува ако има собственици на някои от тези апарати дали някои има проблеми/бъгове с нещо, примерно някъде бях чел за проблем с GPSa на Redmi Note 12 (a GPS-a ми е много важен).
То аз по скоро бих си взел версия с 256 GB ROM/ 8 GB RAM, ама във Виваком ги няма, както и нямат Redmi Note 12 Pro +.
Иначе досега съм с Redmi Note 7 и съм много доволен вече 4 години.
Цитирай
Аксесоари
#2

Един глас за POCO X5 Pro. Процесор Snapdrgon (за мен е по-добър от Mediatek в другите два телефона) и по-добро GPU. Най-лек от трите модела.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

(2023-08-10, 20:41:25)ronnie72 написа:  Един глас за POCO X5 Pro. Процесор Snapdrgon (за мен е по-добър от Mediatek в другите два телефона) и по-добро GPU. Най-лек от трите модела.

A POCO по принцип по-нисък клас ли се води от Редми. Досега не съм имал POCO, много съм свикнал с редми, различен ли е user interface-a. Иначе и камерата е по-добра на X5.
Цитирай
#4

Не бих казал че е по-нисък клас от Redmi. Различна серия телефони.
При Poco има три серии. "С" серия - евтини устройства от ниско ниво. "М" и "Х" серии - среден клас устройства. ''F" серия - устройства от горният среден сегмент.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)