Анкета: Откъде предпочитате да си купувате черна и бяла техника? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Technopolis
41.38%
12
41.38%
Technomarket
13.79%
4
13.79%
Zora
0%
0
0%
eMAG
10.34%
3
10.34%
Techmart
0%
0
0%
Tehnomix
0%
0
0%
TechnoArena
0%
0
0%
От друго място
3.45%
1
3.45%
Нямам предпочитания, търся най-изгодна цена
31.03%
9
31.03%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Откъде предпочитате да си купувате черна и бяла техника?
#1

[Изображение: Final-Bespoke-Kitchen-Navy-1000x563-1.jpg]

Откъде предпочитате да си купувате черна и бяла техника?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Технополис, но често има промоционална цена на дадена бяла или черна техника към другите големи техновериги, та винаги проверявам.

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на Павел Василев за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#3

Основно от Технополис, но също и от Техномаркет и Техмарт. При всички случаи обаче - присъствено.
Цитирай
#4

Техноверига и чат-пат оператор. Технополис и Техномаркет са моите предпочитания. Никакви други варианти. Не сравнявам цени, все ми е тая.

Единствено за Watch 4 се прежалих да го купя онлайн от сайт тъй като беше с 60-70 лв. по-евтин от вариантите във верига и при това ми излезе като реклама ненадейно, не да съм го търсил. Но викам айде за 250 лв.... ще рискувам. Работи си.

Смартфони по 2 бона обаче от неизвестни сайтове - забрави. Изключение правя за дреболии като часовници, кейсове и някакви други аксесоари които иначе са надути по вериги.
Цитирай
#5

Интересно, че Technopolis преобладава в резултатите, не очаквах чак толкова.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)