Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 13 Pro+ - ще бъде представен на 21 септември
#51

Смених на приятелката ноте 11про с 13 про, откъм камерата е доста голям ъпгрейд на 11 но неможе да се сравни с на с20фе който ползвам, а му дават по висока оценка и от на с21фе в dxo markk, особено на зуум и на ултрауайд няма участие, доближава се единствено откъм вечерни и снимки с основната камера и до там. От ноте11 про има много по добър зуум и в пъти по добри вечерни снимки, там където 11 снима йероглифи 13 прави прилична снимка.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте. Снощи изненадващо се сдобих с нов телефон Redmi note 13 pro plus 5G. Още не мога да дам много отзиви тъй като нямах време да го ползвам, но ако някой има въпроси ще се постарая да отговоря. На пръв поглед телефонът е добър - голям и ярък екран, силен звук и добра камера. За момента работи доста бързо, но с течение на времето не знам как ще е. Телефонът идва с поставен фабричен протектор на дисплея и черен калъф. Моят и с две сим карти и възможност за добавяне на esim, версия 8/256. Има NFS, няма радио и слот за карта памет. Магазинът с темите си работи, поддържа и динамични тапети. В комплекта има зарядно и кабел, поддържа бързо зареждане. Не мога да кажа колко държи батерията все още. На фона на предният ми телефон mi 10t lite снимките са доста по добри, но опциите за снимки са по-малко. Сензорът за близост по мое мнение на работи добре, при разговор екранът се включва - понеже и предният ми телефон е така, просто като вдигна заключвам телефона и така говоря. Има запис на разговор, но уведомява отсрещната страна че разговорът се записва. 
Тук ще сложа още снимки https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing


Прикачени файлове Миниатюри
       

 ೋღ❤ღೋ It is not what you look at, but what you see. ೋღ❤ღೋ 
Цитирай
#53

Здравейте, имам нужда от малко помощ. Опитвам се да реша между 13t и Note 13 Pro. ( Колебая се за plus, заради жака за слушалки). Като критериите са дисплей, камера, живот на батерията, в този ред. Като цени може да се каже, че са еднакви. Ще пусна въпросът и в съседната тема, дано е ок това.
Цитирай
#54

13т е с по бърз процесор, по добър дисплей, на хартия камерата е по добра заради телефото сензора, ноте 13про е далеч от камерата на с20фе който имам и сравних, спрямо 13т незнам как ще е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Veli93 за това мнение:
  • stefanr
Цитирай
#55

Някой пробвал ли е херметичноста му или е само на хартия?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)