Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Женски глас за Sygic
#1

Здравейте,

Свалих си модната версия на Sygic - MixRoot Mod 2023,  всичко е топ, но женския глас е компютъризиран и звучи неадекватно, мъжкия глас на Данйел го бива, но друго си е женски да има. 
Намерих тук във форума файла bulgarian_woman, разархивирах го и го сложих точно определената папка където трябва да е, но гласа така и не ми се появява.
Файла е от 2016-та, има ли по-нов? 
Защо не става? Моля за помощ!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Я дай някакъв линк към "моднатата" версия.. Благодаря 🙃

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#3

(2023-09-17, 14:13:50)niksanvn написа:  Я дай някакъв линк към "моднатата" версия.. Благодаря 🙃

Пратена ми е по телеграм, ако искаш да ти я пратя, там съм borizlav
Цитирай
#4

Новите версии на сиджика не четат стария глас... за съжаление

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#5

Всички версии на Sygic работят със стария глас
За да навигира с женския глас:
1. Инсталирате мъжкия глас
2. Копирате всички файлове от папката с женския в папката с мъжкия глас (добре е преди това да изтриете всичко от папката с мъжкия глас )
2а. Може просто да преименувате двете папки
3. Рестартирате и получавате женски глас

За камери, превишена скорост и т.н. е малко по-сложно
Цитирай
#6

(2023-11-08, 11:27:19)yrm написа:  Всички версии на Sygic работят със стария глас
За да навигира с женския глас:
1. Инсталирате мъжкия глас
2. Копирате всички файлове от папката с женския в папката с мъжкия глас (добре е преди това да изтриете всичко от папката с мъжкия глас )
2а. Може просто да преименувате двете папки
3. Рестартирате и получавате женски глас

За камери, превишена скорост и т.н. е малко по-сложно
Версии 22 и 23 не работят с женски глас.Ако няма интернет просто не ги чете.При пускане на интернет веднага изтегля глас Даниел.
Цитирай
#7

Да, така е.
Затова след като се инсталира (Даниел) запазвате папката и само заменяте съдържанието и с четирите файла от женския глас
Цитирай
#8

Няма да тръгне.Много е писано по проблема.
Цитирай
#9

Аз преди се мъчих не се получи. Исках да опитам пак, но като отворя папката на навигацията в android\data виждам картите но няма папка RES    Как мога да накарам windows да ги вижда ? И другия проблем - настроена е звукова сигнализация на камери с Даниел - всичко активн оно няма звук. Сборката е тази  Sygic-Premium-v23.5.1-2257_build_230230501-Mod-armeabi-v7a

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай
#10

(2023-11-19, 11:19:51)duron написа:  Аз преди се мъчих не се получи. Исках да опитам пак, но като отворя папката на навигацията в android\data виждам картите но няма папка RES    Как мога да накарам windows да ги вижда ? И другия проблем - настроена е звукова сигнализация на камери с Даниел - всичко активн оно няма звук. Сборката е тази  Sygic-Premium-v23.5.1-2257_build_230230501-Mod-armeabi-v7a

Последната версия която има старото разпределение на папки е 23.4.2-2238 .Новите от там нагоре в Google Play имат нова графика и папки.
Цитирай
#11

Това е така, виждат се папките с offline maps, online maps, speedcams Къде са обаче файловете и папката RES ?

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай
#12

Ето малко помощ
За да виждате папка Res трябва да имате поне един глас инсталиран. Например Даниел.
Линк към един Clip, който демонстрира как работи това и малко Screenshot. Дано съм бил полезен. Разбира се, за да работят известията за камери, превишена скорост и т.н. трябва да се бръкне в APK-то и да се заменят звуците (Elevator, Pulsar ) с български глас и със същите имена
ДЕМО Sygic 23.7.1 с женски български глас 
               
Цитирай
#13

Благодаря за подробното обяснение. При първа възможност ще тествам. Само да попитам необходим ли е телефона да е рутнат и скрииншотовете с вградения файлов менаджър ли са, защото на моя галакси s23 ultra ми дава ограничения от андроид и не виждам android\data файловеге

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай
#14

Galaxy A52s, Android 13, без рут. Опитай с Cx file explorer от Play store
Цитирай
#15

(2023-11-21, 17:44:19)yrm написа:  Galaxy A52s, Android 13, без рут. Опитай с Cx file explorer от Play store

Благодаря, вече виждам файловете Smile Жив и здрав !

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай
#16

(2023-11-21, 17:47:39)duron написа:  Благодаря, вече виждам файловете Smile Жив и здрав !

Здрасти, подкара ли женския глас. И ако да  сподели с коя версия на Sygic, устройство, андроид.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#17

(2023-11-23, 15:09:42)losh1 написа:  Здрасти, подкара ли женския глас. И ако да  сподели с коя версия на Sygic, устройство, андроид.

Не, успях някак си да го види сиджика, като чукна върху него от настройките говори но не може да се избере като глас. След първия рестарт на програмата изчезна и отново се появи Даниелчо Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
[-] 1 потребител изказва благодарност на duron за това мнение:
  • losh1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)