Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 13T/13T Pro - Лични впечатления и коментари
#26

Вижте да не сте включили режим четене. В търсачката на настройки напишете името на режима и ще го изключите.[Изображение: 7a669a90eb34398c633d9f8fd7451087.jpg]

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
Аксесоари
#27

Благодаря за отговора...Не е включено в настройките...Просто загадка ..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#28

(2023-11-20, 16:24:25)valkov2 написа:  Минах днес през едно Техно и разгледах 13Т в двете версии - с лъскав и с кожен гръб. Потвърждавам твоите впечатления - тактилно имате усещане за телефон от 300-400 лева, а не за такъв от 1000+. Т.нар кожен гръб, който си е текстурирана пластмаса, спасява малко положението, но страничната рамка убива всичко - голяма, плоска и усещане за евтина пластмаса. Екрана на пръв поглед изглежда добре, системата действа бързо и плавно. Камерата също не предизвиква особен възторг. Общо взето много скъпо Redmi.

Да се самоцитирам и да се коригирам в някои аспекти. 
По стечение на обстоятелствата се сдобих с 13Т с "кожен" гръб. Ползвам го без калъф. Теглото му е разпределено много равномерно и заедно с  текстурата на гърба осигурява сигурен захват. На рамките спрях да им обръщам внимание, но си е лъскава пластмаса.
Приятно се изненадах от MIUI - много неща, които трябваше да се добавят ръчно, вече са налични вградени в глобалния ром. Отделно и изрично ме пита системата да позволи или забрани MIUI Deamon (  това е процесът, който отговаря за рекламите в системата и системните приложения). Всичко работи плавно. Екранът е много добър. Не ми натоварва очите, както се случва когато ползвам самсунга. За камерата не мога да дам категорично мнение, но се справя повече от прилично.Ако го намерите в диапазона 800-900 лева си заслужава, но не и на официалната цена ~1100.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#29

Моля ви да ми кажете за 13T Pro, при входящо повикване дали дисплея може да се заключи, а и по време на разговор. При 11Т Pro не можеше..
Цитирай
#30

Здравейте.Аз имам 13T(не е pro версията,но те са почти еднакви)
Да,по време на разговор може да се заключи дисплея..
[-] 2 потребители изказват благодарност на glock за това мнение:
  • Be6i4, dtenev
Цитирай
#31

И още нещо по тази тема...
Значи,когато приемете обаждане или вие набирате(още преди даже да са приели обаждането ви,може да бъде заключен екрана.За жалост,когато ви звъни телефона не може да бъде заключен.При натискане на страничният бутон,звъненето спира,екрана изгасва за миг,след което отново се активира...
[-] 1 потребител изказва благодарност на glock за това мнение:
  • dtenev
Цитирай
#32

някой може ли да сподели дисплея на кого е? Че срещам доста противоречива информация, а не видях някой да е постнал снимка на CIT менюто където ще си покаже samsung ли е tainma ли е или на tcl huaxing.
Цитирай
#33

Здравейте. Днес си купих Xiaomi 13T 12 Ram/ 256 GB Син цвят. Направих актуализация но няма още Хайпер ОС. Някой има ли я вече ?
Цитирай
#34

(2024-01-23, 18:36:12)HaTpanHuK написа:  Здравейте. Днес си купих Xiaomi 13T 12 Ram/ 256 GB Син цвят. Направих актуализация но няма още Хайпер ОС. Някой има ли я вече ?

Аз съм с 8/256 и още няма.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • HaTpanHuK
Цитирай
#35

Някъде мернах, че версията с 12 рам не е с Лайка. Вярно ли е това?
[-] 1 потребител изказва благодарност на bahyr за това мнение:
  • HaTpanHuK
Цитирай
#36

(2024-01-23, 19:23:13)bahyr написа:  Някъде мернах, че версията с 12 рам не е с Лайка. Вярно ли е това?

в някои региони на света никоя версия не е с Лайка, просто заради ограниченията свързани с марката
[-] 2 потребители изказват благодарност на k-2 за това мнение:
  • bahyr, HaTpanHuK
Цитирай
#37

(2024-01-23, 19:23:13)bahyr написа:  Някъде мернах, че версията с 12 рам не е с Лайка. Вярно ли е това?

Моя е с 12 рам и е с лайка. Но видях в олх такива без лайка. Внимавай като купуваш
[-] 1 потребител изказва благодарност на HaTpanHuK за това мнение:
  • bahyr
Цитирай
#38

Аз също нямам Hyper os още...Чакаме я.Иначе съм с 8/256 ГБ..Моят телефон е от Техномаркет и си има емблемата на Laika..
[-] 1 потребител изказва благодарност на glock за това мнение:
  • HaTpanHuK
Цитирай
#39

От вчера съм с 13T pro
Днес проверих за актуализации и има Hyper os
Сега я инсталирах,пише че има подобрения ,но какви са ще разбера по късно.

https://imgur.com/ewWzzMe
https://imgur.com/9WlUXq4

Иначе в сравнение с предишния ми 11Т Pro е доста по-бърз,екрана ми харесва повече,по ясен и със плътни
цветове е,черното е уникално наситено.Камерата снима добре,клиповете са чудесни.
Още не съм му поставил сим картата,карам си със стария докато на този му направя настройките и го разцъкам както трябва.
Телефона го купих от Технополис.

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на iveshko за това мнение:
  • Be6i4, glock
Цитирай
#40

(2024-01-20, 09:44:07)k-2 написа:  някой може ли да сподели дисплея на кого е? Че срещам доста противоречива информация, а не видях някой да е постнал снимка на CIT менюто където ще си покаже samsung ли е tainma ли е или на tcl huaxing.
А къде е това CIT меню,съжалявам за въпроса,но незнам и затова питам?

Изпратено от моят 23078PND5G с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

(2024-02-02, 01:58:18)Schvabata написа:  А къде е това CIT меню,съжалявам за въпроса,но незнам и затова питам?

Изпратено от моят 23078PND5G с помощта на Tapatalk
Въведи този код в дайлъра:
     *#*#6484#*#*

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#42

Има ли въобще някаква реална разлика при ползването между 13Т и Redmi Note Pro Plus?
Цитирай
#43

(2024-02-08, 08:51:12)aladin написа:  Има ли въобще някаква реална разлика при ползването между 13Т и Redmi Note Pro Plus?

По добра камера, по добър дисплей, по бърз процесор за 13т, това е достатъчно за да го предпочетеш пред редми. Незнам защо на редми са му дали толкова висока оценка на камерата, с тази 8 мегапилсела ултраширокоъгълна е за никъде, няма и телефото камера.
Цитирай
#44

Здравейте,
Имам 13T Pro 12GB/512GB закупен от Зора. Прави ми впечатление, че телефонът никога не изписва горе, където е сигнала, че се е възрал на 5G мрежа. Аз ли нещо бъркам или телефонът не поддържа 5G в България. Използвам А1 като оператор.

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на junek за това мнение:
  • glock
Цитирай
#45

Здравейте!Честита покупка!
Аз имах подобен проблем,оказа се че абонаментния план на който съм е за 4G,и трябваше да преподпиша нов...и веднага излезе 5G.
Разбира се първо вижте настройките на телефона,да отбележите 5G като предпочитана мрежа... Успех
[-] 1 потребител изказва благодарност на glock за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#46

(2024-02-02, 12:05:08)Emobul написа:  Въведи този код в дайлъра:
     *#*#6484#*#*

А после къде точно се гледа, че на Дисплей само тест си прави?

Иначе телефончето е чук. Ползвам го от коледа и съм много доволен, особено в сравнение със стария ми Nova 5T. Smile
Цитирай
#47

(2024-02-21, 17:05:07)reoprueB написа:  А после къде точно се гледа, че на Дисплей само тест си прави?

Иначе телефончето е чук. Ползвам го от коледа и съм много доволен, особено в сравнение със стария ми Nova 5T. Smile
това е моето меню, note 9s, на software излиза ако имаш


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#48

Май няма такова нещо.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#49

Честно казано очаквах повече от камерите, просто примерче. Насочвам при пълна тъмнина към телевизора, не може да фокусира картината, правя същото с включена лампа, същата работа. Трябва ръчно да намаля осветеността, за да се види телевизор или лампа. Това с евтиното ми Realme 6 pro, няма такива дертове, насочваш и фокус. Тази вечер си поиграх да направя снимка на луната до х10 увеличение, понеже скъпия китаец до толкова може, с евтиния китаец всичко стана без много заиграване, скъпия китаец с хУбавите камери дори на ръчен режим на можах да докарам читава снимка. Ако не бях дал толкова пари или ако можех да му взема парите които съм дал веднага изчезва.
Цитирай
#50

С една дума не си заслужава май да заменя s20fe, с13т pro от гледна точка на камера май.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)