Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola edge 40 neo
#1

Моля за мнения и впечатления за този модел? Обмислям да го взема за майка си и се чудя заслужава ли си?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз го заглеждам за втори телефон и поне засега само добри отзиви намирам,
Цитирай
#3

Motorola Edge 40 Neo - Ревю

 
Цитирай
#4

Ревюто явно, искаше ми се да видя мнения от някой, който го ползва.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#5

На 4PDA има мнения на реални потребители за модела - Тук

 
Цитирай
#6

Имам го от месец. Страхотен апарат. Лично за мен слушалката е тиха при разговор. Дано за напред я направят една идея по силна при разговор. Усещането ми е ръка е все едно с Галакси S10+. Извит дисплей и гръб.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#7

Аз пък така и не мога да активирам безжичните слушалки.
Въобще не се появяват за сдвояване или аз не правя нещо както трябва. В инструкциите на тези слушалки пише, че трябва да се заредят и после се вадят от кутийката и автоматично се включват, но уви не се появяват въобще.
Цитирай
#8

Имам го от няколко месеца, телефона си е перфектен.Батерията държи по 2 дена,при постоянно ровене из интернет.Камерата е безупречна.Неможах само да разбера дали има светлинен индикатор за пропуснати повиквания,и ако има кажете как да го активирам.Иначе телефона си е перфектен.
Цитирай
#9

(2023-11-08, 21:32:51)startx написа:  Аз пък така и не мога да активирам безжичните слушалки.
Опитай от Настройки - Bluetooth - Достъпни устройства - Активация на устройството.

 
Цитирай
#10

За мен телефона е като детска играчка в ръката . Дисплея е много добър , но супер евтино изпълнение за 700 лв . И този извит екран  , който не му е свикнал не знам . Размера е много малък и в ръката се чувства като играчка .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#11

Здравейте. Като разглеждам някое видео съдържание , и реша да го превъртя се чува звук на съобщение  при всяко превъртане на клипа, от къде се премахва тази функция?
Цитирай
#12

След месец ползване мога да дам кратко ревю за телефона .Имам черната версия , ако това има значение . Първо телефончето в ръката както съм отбелязал се чувства като детска играчка и на някой може това да го дразни , а други може да им хареса заради тежеста . Дисплея е много хубав с ярки цветове и както се казва не те боли главата . Батерията ме впечетли много като за такъв тип телефон - медиатек чипсет . Изкарва си цял ден дори остава за другия ден . Има вътре 68 ватово зарядно , което наистина е бързо и се зарежда за около 15 мин от 30 до 100 . Аз не оставям телфоните си да паднат до 0 . Звука е добър биха казал кристален . Сравнявах го с едно Шиоми , но Шиомито е по силно , а Мотото има бас и е кристален звука . Вътре ти дават един пластамсов кейс , който не обхваща целия телефон , а пластмасата е евтнина и ръбата . Не знам това подигравка ли е с този кейс , но който има телефона ще ме разбере . Другите два цвята доколкото знам са със силиконови кейсове , а отзад е еко кожа . Така дотук с хубавото . Има и лоши неща . Загрява си телефончето и то доста като гледаш тубата , или се заседиш малко повечко на телефона . И други хора се оплакват загряване не само аз . Понякога забива от това загряване , или да не е загрял фрийзва и трябва да излезнеш от приложението и пак да взезнеш . Извитите краища са леко смущаващи за 2023 година , тъй акато са отживелица поне за мен . Камерата не е лоша ,но не мога да дам обективно мнение , тъй като не разбирам . За фейсбук става . Ако не загряваше телефона , тъй като с това загряване ще си замине бързо щеше да е пушка . Другото хубаво нещо е че е 12 /256 . Това е от мен . Ако сте свикнали с тежки и големи телефони , то тоя телефона докато му свикнете ще има доста нерви да изхабите. Другия евтин вариант е g84 , който се различава единствено с процесорите . Бърз е телефона с тези 144хз .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
#13

Здравейте,аз също ползвам въпросния телефон,цвета му е soothing sea. Доволен съм от чувствителноста на екрана,батерията. Процесора е достатъчно мощен,инсталирал съм над 30 приложения,плюс някоя игра като mobille legends,която се играе на ултра настройки без проблем,csr racing и други. Камерата за през деня е добра,ако искате нощни снимки ,то тогава ще ви разочарова,трябва хубава околна светлина,за да излезне нещо,поне на авто режим е така. Качвам снимка за да видите с какво гръбче беше в кутията. П.с процесора наистина загрява на моменти.[Изображение: bf1d1528ae349c12f70c177633374b93.jpg]

Изпратено от моят motorola edge 40 neo с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Само се чудя ако изгледам цял филм дали ще остана жив и то при 1080п да е . Представям си ако телефона остане жив . За 3 клипа на тубата си загрява леко до умерено , а цял филм може и да не оживея , но не мисля да пробвам . Само се чудя дали неговия брат г84 загрява така , или е по леко и по малкия му брат г54 .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#15

(2023-11-12, 12:28:23)NoMaD написа:  Опитай от Настройки - Bluetooth - Достъпни устройства - Активация на устройството.

От недоглеждане на самите слушалки не съм видял, че имат една синя лентичка, която е по цялата дължина чак до отдолу, където се зареждат самите слушалки в кутията. Не са се били заредили до край по този начин и след като ги махнах и ги заредих наново всичко тръгна както си му трябва и успя да намери устройството за секунди. Просто си мислех, че тези лентички са някакви шарки по тях. Lol
Цитирай
#16

(2023-12-12, 12:10:56)fuckinggood написа:  Само се чудя ако изгледам цял филм дали ще остана жив и то при 1080п да е . Представям си ако телефона остане жив . За 3 клипа на тубата си загрява леко до умерено , а цял филм може и да не оживея , но не мисля да пробвам . Само се чудя дали неговия брат г84 загрява така , или е по леко и по малкия му брат г54 .
Аз на моя телефон,чак такова загряване не съм усетил,като играя NFS no limit в продължение на час време. За тубава не знам,гледал съм по 5 клипчета на веднъж,проблем не съм усетил. Но 50 минутно клипче съм пускал,леко затопляне,но до тук. Това е поне при мен.

Изпратено от моят motorola edge 40 neo с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Здравейте. Имате ли проблем с месинджър на фейсбук? Лично при мен, често при отваряне стои на "connect" по 30-40 секунди и повече. Често дори рестарт. Един вид не се refresh-ва. Това е само при този апарат (ползвам 4ри) и това приложение. При вас как е?

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#18

(2023-12-17, 18:01:27)Lumia написа:  Здравейте. Имате ли проблем с месинджър на фейсбук? Лично при мен, често при отваряне стои на "connect" по 30-40 секунди и повече. Често дори рестарт. Един вид не се refresh-ва. Това е само при този апарат (ползвам 4ри) и това приложение. При вас как е?
Случвало ми се е 1 или 2ти. Не повече,и то точно кога съм на мобилни данни. След тези пъти,до сега не съм имал проблеми.

Изпратено от моят motorola edge 40 neo с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

(2023-12-15, 09:47:30)nikiberk89 написа:  Аз на моя телефон,чак такова загряване не съм усетил,като играя NFS no limit в продължение на час време. За тубава не знам,гледал съм по 5 клипчета на веднъж,проблем не съм усетил. Но 50 минутно клипче съм пускал,леко затопляне,но до тук. Това е поне при мен.

Изпратено от моят motorola edge 40 neo с помощта на Tapatalk

Аз не казвам ,че може да с пържиш яйца на него , но си загрява умерено . И това с гледане на кклипове и повече боравене на телефона . Ако си играл 1 час на игра значи няма да гърми и може да пре спокойно да гледам филм Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#20

(2023-12-18, 15:33:19)fuckinggood написа:  Аз не казвам ,че може да с пържиш яйца на него , но си загрява умерено . И това с гледане на кклипове и повече боравене на телефона . Ако си играл 1 час на игра значи няма да гърми и може да пре спокойно да гледам филм Smile
Аз след като ти написах предишния пост,ден или два,не помня точно,след това пътувах и си ровех във фейса и загря стсбилно,от почти нищо ровене

Изпратено от моят motorola edge 40 neo с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Интересно при игри не е загрял толкова стабилно , тъй като натоварването е повече ,а при ровене е загрял . А де ди ги разбери тъкмо се наканих да гледам филм и ме секнах аххахаа  . Както съм написал не е да си пържеш яйца на него , но си пари . Гледал съм ревюта на него и са го съпоставяли и винаги температурата била 40 градуса , което си е доста при натоварване от 1 час туба гледане . Друг клип съм виждал 42 градуса . Иначе батерията е пушка и зарядното .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
#22

Здравейте, от няколко дни имам телефона. В общи линии го разучих и като цяло съм доволен. Има обаче нещо, което ме дразни. Когато го свържа със слушалки посредством bluetooth мога да слушам музика, но не мога да сменям песните или да увеличавам или намалявам звука от слушалките, като цяло не мога да управлявам плейъра от слушалките, просто не са активни. Изпробвах го с няколко чифта и с никои не се получава. Иначе слушалките са изправни, защото с друг телефон работят. Има ли някакви настройки в телефона, с които да разреша тази функция. Гледах в bluetooth настройките, но не намирам опция. Пробвах да изтрия кеша на bluetooth от приложенията, но функцията не е активна. Моля ако някой знае какво е решението, да сподели!

(2024-01-30, 15:08:47)dorsy написа:  Здравейте, от няколко дни имам телефона. В общи линии го разучих и като цяло съм доволен. Има обаче нещо, което ме дразни. Когато го свържа със слушалки посредством bluetooth мога да слушам музика, но не мога да сменям песните или да увеличавам или намалявам звука от слушалките, като цяло не мога да управлявам плейъра от слушалките, просто не са активни. Изпробвах го с няколко чифта и с никои не се получава. Иначе слушалките са изправни, защото с друг телефон работят. Има ли някакви настройки в телефона, с които да разреша тази функция. Гледах в bluetooth настройките, но не намирам опция. Пробвах да изтрия кеша на bluetooth от приложенията, но функцията не е активна. Моля ако някой знае какво е решението, да сподели!

 Проблема е разрешен. Wink
Цитирай
#23

@dorsy Кажи как, за да знаят и другите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#24

За триене.
Извинявам се.
Цитирай
#25

(2024-01-30, 21:29:03)hazART написа:  @dorsy Кажи как, за да знаят и другите.
 Смених плейъра, сега съм с black player.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)