Анкета: Коя операционнта система Ви носи най-голямо удовлетворение при използване? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Android
30.56%
11
30.56%
iOS
5.56%
2
5.56%
Windows
41.67%
15
41.67%
macOS
0%
0
0%
Linux
11.11%
4
11.11%
ChromeOS
0%
0
0%
Друга
0%
0
0%
Няма такава
11.11%
4
11.11%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коя операционнта система Ви носи най-голямо удовлетворение при използване?
#1

[Изображение: OPerating-Systems-list.png]

Коя операционнта система Ви носи най-голямо удовлетворение при използване?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

От 2-3 месеца съм с Linux Mint няма такъв кеф...Върви си много стабилно и го няма това зацикляне и забиване дето го има при Windows...Верно не ползвам всички програми които ползвах на УИНА но и не ми трябват.За тия неща за които ползвам компютъра Linux-a ми върши перфекна работа...

p.s.А и все още се уча на него,има страшно много благинки дето при Windows ги няма.

Redmi 11s 5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на Djoro1974 за това мнение:
  • jhoro, scorceni
Цитирай
#3

За лаптоп - Windows, за смартфона Android, а за iOS от месец лично ползване, започна да ми допада и да го харесвам все повече.

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#4

Windows на компютрите и Android на мобилните устройства.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • rikob
Цитирай
#5

Windows (за сега) и iOS за телефон, но мисля по-нататък да пробвам macOS, че лаптопа ми е тинейджър вече  Big Grin

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

Хубава идея за анкета, но забравяте основното - дали ОС E ИЗБРАНА или е фиксирана по някаква причина.

Повечето телефони си идват с Андроид, компютрите на Apple - с Мас, голяма част от другите - с Windows.
Единствено някоя дистрибуция на Линукс е „свободен избор“!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#7

На лаптопа съм с Windows заради редица приложения които ползвам и към момента нямат еквивалент под Linux.

На телефона съм с Android от 2011 насам (преди това с Symbian S60v5). Пробвах за кратко iOS, но не ми допадна.

Иначе бих желал да пробвам и MacOS, все пак е базирана на BSD, което си е UNIX.



Поздрави!

SE Neo V [Rooted] --> SG S4 [LineageOS19 Android 12] --> SG S7 Black Onyx --> Xiaomi Mi11 Lite 5G Mint Green
Цитирай
#8

За PC Windows. Израснал съм с него и работата ми го изисква. Нямам проблем с него. Покрай работата ползвам и Ubuntu, но рядко. Ако работата ми не изискваше Win щях да мина на Ubuntu изцяло сигурно.

Телефон е Андроид. Пробвах iOS и не ми допадна идеята да не си използвам скъпия телефон както пожелая. Да не се използва за започване на спор iOS vs Android.

Sent from my SM-F946W using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Denissxx за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)