Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет между няколко вида телефони
#1

След доста разглеждаме на всякакви модели,ми се запали главата.Бюджета ми се вдигна до 450 лв разбира се употребяван.Не мога да намеря с много издръжлива батерия,Да се зарежда за 1 час максимум,да има 3.5 жак и микро сд слот до 1тб.Все нещо липсва.Вече се отчаях,но в момента има няколко оферти.а23 5g за 250 лв,а34 за 350 лв,Улефон 13 за 300 с огромната батерия,11с 5g,Ноут 12 5g за 250 лв.И за накрая за 400 лв 11т Про 256гб с кутия оригиналното 120 зарядно и гръб.Помагайте защото вече бърнаутнах 3 месеца гледам.Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Motorola Moto G73
Motorola Moto G84

И доста други подобни в ниския ценови клас.
За първи път виждам "употребяван" да е задължително условие. Но може "разработен" да е по добре ... Cool
Цитирай
#3

(2023-11-12, 08:02:48)magic1 написа:  Motorola Moto G73
Motorola Moto G84

И доста други подобни в ниския ценови клас.
За първи път виждам "употребяван" да е задължително условие. Но може "разработен" да е по добре ... Cool

Братле,сега съм с Моторола,говориме за телефони които получават ъпдейти,Моторола е най-зле.Писна ми от тези тухли само батерията ми харесва и звука.Не е задължително условие,просто не мога да си позволя нов да купя с по добри параметри.
Цитирай
#4

Телефон на изплащане е вариант. Пред това да купиш нещо което ще ти скъса нервите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на magic1 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#5

Изискването да се зарежда за 1 час максимум предполага сравнително нов телефон,
а да има 3.5 жак е по-скоро към втора ръка телефон
Трудно ще ги намериш в един телефон, аз даже не се сещам за такъв
Ако се лишиш от жака, има що годе прилични телефони в ниския среден клас до към 450-500лв
Ако това е най-важното - търси си втора ръка флагман на 2-3 години, като там проблем може да е батерията
Ако е стар Самсунг, то те бяха с най-бавни зарядни спрямо останалите марки
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • hlp
Цитирай
#6

Това ми звучи като отговарящо на изискванията: Samsung Galaxy F23, Samsung Galaxy A72
Цитирай
#7

(2023-11-12, 16:12:20)solo5 написа:  Изискването да се зарежда за 1 час максимум предполага сравнително нов телефон,
а да има 3.5 жак е по-скоро към втора ръка телефон
Трудно ще ги намериш в един телефон, аз даже не се сещам за такъв
Ако се лишиш от жака, има що годе прилични телефони в ниския среден клас до към 450-500лв
Ако това е най-важното - търси си втора ръка флагман на 2-3 години, като там проблем може да е батерията
Ако е стар Самсунг, то те бяха с най-бавни зарядни спрямо останалите марки

Сега видях Мото g82 и има жак и микро сд слот.Но мисля между galaxy a34 и xiaomi 11t pro.Ще се лиша от жака има и преходник,но а34 има сд слот до 1тб.Кое е по доброто според теб.

(2023-11-12, 17:08:21)imthedevil написа:  Това ми звучи като отговарящо на изискванията: Samsung Galaxy F23, Samsung Galaxy A72

Доста добри предложения
Цитирай
#8

Здравей ,да не отварям нова тема пискам тука въпроса.
Здравей ,ако е възможно за мнение понеже се чудя какъв телефон да си взема понеже дойде време за нов(стария беше OnePlus 3T)купен веднага като излезе ,но вече батерията едвам държи и остаря.
Двоумя се между OnePlus 12 (24/1TB) или за Xiaomi 14 pro.
Като цяло ми се струват сходни телефоните (въобще другите марки)
Идеята е цена качество кое по си заслужава! А Може и други марки да предложите.
Гледам ,че за България е с 29 евро по скъп от в Италия (OnePlus 12). Защо е тази различа идвай някакви?
Има ли въобще смисъл от 24 Ram ?
Доста въпроси станаха
Цитирай
#9

Xiaomi 14 Pro глобална версия няма и в случая бих се спрял на OnePlus 12, ако държиш на такава. Смисъл от 24 RAM да има едно устройство няма. За други марки, въпросът е за какво ще се ползва и за какъв бюджет става въпрос?

 
Цитирай
#10

Здравей имам на предвид дали от тези 24 РАМ има ли файда от тях или е някакъв маркетингов трик.
Може след 5 години да има файда ама в близките дни ще има.
Телефона ще се използва за нормалните работи без игри.
Разговори,куп приложения,навигация и камера.
Бюджет е 1000 евро не ми се дават повече,не искам и тези да давам ама ще го преживея.
Идеята е да си го поръчам от giztop примерно 24/1Т смеска за същите пари 16/524 ГБ.
Ясно ми е че повечето телефони са сходни ,но викам д се допитам до вас и така.
Цитирай
#11

В близките няколко години 12 RAM ще са ти напълно достатъчни, която при необходимост винаги може да бъде разширена и с виртуална. Другото си е маркетингов трик и излишни пари. Версията 16/524 ГБ ще ти свърши чудесна работа. За 1000 евро освен тези два модела, препоръчвам да погледнеш последните генерации на Pixel или последната серия на Самсунг, която бе представена буквално преди няколко дни. Успех в избора!

 
Цитирай
#12

Благодаря за отговорите.
Цитирай
#13

До Hlp.
XIaomi Redmi Note 13 чисто нов телефон скоро излезе, само следи го в олх може и да ти влезе в бюджета, той сега излезе нов нов, има жак, има слот, има 5000батерия, има и бързо 67ватово зареждане, даже и ъпдейти ще получаваш на време.

Другият е Samsung A25 пак има всички неща, чисто нов е и пак е излязал скоро, иска следене къде се продава ,зареждането му е около час и половина 25 вата, има слот, има жак има и 5000 барерия.

Има и по стари модел които може пак да се намери нов- Xiaomi Redmi Note 12 погледни го и него, пак има всички твои неща дето искаш, има го в олх за 400 в олх чисто нов.
Само си прегледай моделите дето казах дали поддържат до 1тб памет карта.

Дърти флагмани от типа Samsung s10 или s20 не препоръчвам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)