Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за информация за номера (Caller ID)
#1

Здравейте, на моя Самсунг се оказа, че опцията за Caller ID липсва. Не успях да я пусна. Търся приложение, което има Caller ID, когато ми звъни някой бизнес или известен номер. Пробвах няколко от Play Store, но никое не ми разпозна номерата в историята. Знаете ли някое приложение, което работи с български номера?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари
#2

Hiya: Spam Blocker & Caller ID трябва да може,осигури и достъп-от разрешения,при настройки-приложения.

Huawei P30
Цитирай
#3

Не разпознава нито един номер.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#4

Пробвах безплатнат и при мен не разпознава моите контакти,само фирмини те.В раздела на Sansung S22 записна разговори я препоръчват.Пробвах тази тя ги разпознава https://play.google.com/store/apps/detai...uldianswer.

Huawei P30
Цитирай
#5

(2023-12-02, 11:05:43)pavelcheto написа:  Здравейте, на моя Самсунг ...

Ако е този от подписа - Samsung I9500 Galaxy S4 - направо питам:
Това нещо работи ли още?

Цитат:LAUNCH
Announced - 2013, March. Released 2013, April
Status - Discontinued
PLATFORM
OS - Android 4.2.2 (Jelly Bean), upgradable to 5.0.1 (Lollipop), TouchWiz UI
Chipset - Exynos 5410 Octa (28 nm)
CPU - Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A15 & 4x1.2 GHz Cortex-A7)
GPU - PowerVR SGX544MP3
MEMORY
Internal - 16GB 2GB RAM, 32GB 2GB RAM, 64GB 2GB RAM

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#6

(2023-12-02, 19:30:37)DoryanY написа:  Пробвах безплатнат и при мен не разпознава моите контакти,само фирмини те.В раздела на Sansung S22 записна разговори я препоръчват.Пробвах тази тя ги разпознава https://play.google.com/store/apps/detai...uldianswer.

За жалост и тази не позна нито един номер. Дори не познава 123.

(2023-12-02, 20:14:22)jhoro написа:  Ако е този от подписа - Samsung I9500 Galaxy S4 - направо питам:
Това нещо работи ли още?

Работи, защо да не работи? Имам Galaxy S1, който също работи. Иначе не съм си ъпдейтвал подписа от години, ползвам сега S23 Ultra.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#7

(2023-12-02, 20:59:58)pavelcheto написа:  Работи, защо да не работи? Имам Galaxy S1, който също работи. Иначе не съм си ъпдейтвал подписа от години, ползвам сега S23 Ultra.

От работи до „уж работи“ има голяма разлика.
Имам едно Сони М4, 1/8 GB Android 6 - умряла работа.

Колкото до модела - това прочетох, за това си мисля. Поне да беше в конкретния раздел ... че да се сетя.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#8

(2023-12-02, 20:59:58)pavelcheto написа:  За жалост и тази не позна нито един номер. Дори не познава 123.
На моя П30 ползвам тази програма за дайлер,пробвай ако искаш,изтегли я и я инсталирай,ето и някой насоки,дай и разрешения от настройки за-контакти,микрофон,списъци с повиквания,телефон,хранилище.След настройките рестартирай телефона!
 https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1744911

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)