Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с инстаграм
#1

Мисля, че получих device ban от инстаграм, четох че ако си направиш повече от 5 профила от 1 устройство или айпи те банвали и при мен така стана сега не мога да се логна от приложението дава ми грешка не мога да се логвам с нито 1 профил пробвах с друг Интернет същата работа. Дали някога ще ми махнат този бан?  Единствения начин, който пробвах е с gspace да клонирам инстаграм и там мога да се логна без проблем. Проблема е, че някой като ми праща нещо с линк към инстаграм всеки път трябва да го копирам и поставям в браузъра за да ми отвори, здрасти иначе ми отваря основното приложение и иска да се логна а не става. Има ли вариант да отварям по подразбиране връзките от инстаграм с това клониране приложение от gspace?  И също така дали мога да оправя това с бана? Мога да се логвам от компютър, от мобилен браузър, от приложението в gspace, но от основното ме става и това е. Прикачам 2 скрийншота първия като се опитам да се логна, здрасти втория като се опитам да създам нов профил?  Не съм сигурен но предполагам ще е бан някакъв? 
   
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Спокойно, това е обичайна "защитна процедура" от страна на Meta. Просто изчакайте да изминат 24 часа и отново ще използвате профилите си на въпросното устройство.

Always looking forward
Цитирай
#3

То минаха 7 дни вече и не се оправя
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)