Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Търся телефон до 500 лева
#1

Здравейте, търся си бюджетен и стилен телефон с хубава камера за не повече от 500 лева. Ще бъда много благодарен да ми препоръчате някое устройство!
Цитирай
Аксесоари
#2

Хубава камера и тая сума не се съвместими понятия (поне според мен). Говорим само за нови у-ва или и за втора ръка?
Цитирай
#3

(2023-12-29, 21:27:27)imthedevil написа:  Хубава камера и тая сума не се съвместими понятия (поне според мен). Говорим само за нови у-ва или и за втора ръка?

Няма проблем и малко да надвишава цената, но просто да има сравнително нормална камера, защото съм збелязал при доста телефони струват по 400-500 лева, но почти не отговарят на категорията цена-качество от към камерата. Може и втора ръка но предпочитам да може да се види на място устройството и да се тества, защото понякога се получава да получиш у-во което не работи.
Цитирай
#4

(2023-12-29, 21:23:41)Йоан написа:  Здравейте, търся си бюджетен и стилен телефон с хубава камера за не повече от 500 лева. Ще бъда много благодарен да ми препоръчате някое устройство!
С хубава камера бих препоръчал Google Pixel 6a - втора употреба. Но за около 600 лв. може да се намери и нов.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#5

Ъпдейт за темата: Купих си телефон. Много благодаря за препоръките и отделеното време.

Само да питам как да направя темата разрешена?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Йоан за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#6

@Йоан Аз го направих.
Честито! А какъв телефон купи?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)