Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Xiaomi Redmi pad 11 екран
#1

Здравейте,
Закупих таблета Декември месец за баща ми, но 3-4 дни след като го взе го изтърва и му счупи екрана, на 2 места ..

Използваем е, но е много досадно с този екран. Отворих Алиекспресс и там видях доста екрани - цената ми се стори доста добра - от 70 до 100лв е в рамките на нормалното за мен. 

Как мога да разбера кой от екраните ще се доближава най-много до оригиналния? Виждал съм достатъчно сменени екрани на смартфони, които са повече от отвратителни и не искам да си причиня същото.

пс: А колкото до таблета: бащата е много доволен, на мен също много ми допадна! За мен си взех Nokia T20 и съжалявам за избора си - ксиомито го слага в малкия си джоб по бързина на действие.

пс2: Имате ли някакъв съвет за доставката? Притеснява ме дали екрана ще дойде цял след пътуването - струва ли си платена доставка или е все тая?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако някой не е поръчвал точно същия дисплей за да ти каже си е късмет. Аз съм поръчвал за ipad на един приятел и уж за модела а рамката отстрани беше по-малка и остана лека фуга. Дисплея беше зле като цяло. Иначе за телефон имам попадения и разочарования ... Късмет си е

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)