Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слаба батерия при чисто нов 1+ 11
#1

Здравейте! От 2 дена съм с горепосочения телефон. Въпросът ми е следният - съдейки по процентите на батерията и използването на телефона, процентите оставащи нормални ли са? Също тези процеси от скрийншота - нормални ли са? Просто ако го ползвам забелязвам как на 15 минути дърпа по 3-4-5 процента, а нито играя игри нито го товаря. Някакви мнения?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай му време 1-2 седмици, отделно ако правиш 4-5 часа SOT на 5G и 120Hz - това е нормалното време за този телефон, даже е супер. Предполагам си го ъпдейтнал до последен OxygenOS?
Иска си и малко настройка - махни 5G, спри AOD, включи авто оптимизацията на приложенията за да приспива тези, които не ползваш. OP са популярни напоследък с това, че фърмуерите им са недоклатени - има дрейн, дневен и нощен, като попаднеш на читав фърм спираш да ъпдейтваш Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#3

Да, на latest firmware съм. Просто от снимките 2 часа СОТ и оставащи 37% не ми вдъхва доверие че ще изкара 5 часа. Четох че automatic brightness хаби много, location,ВТ също та сега ги спрях и ще видим.
Цитирай
#4

Аз съм с auto brightness, 120Hz, AOD и спокойно си изкарвам по 7-8 часа SOT. Определено нещо не е наред при теб. За референция прикачвам скрийншот от моя телефон, направен сега...Може би единт ресет да оправи нещата. Все си мисля, че някое приложение ти яде батерията в бекграунд. Оригиналното зарядно ли ползваш? На мен ми е направило впечатление, че като зареждам с друго, батерията държи с 1-2 часа по-малко...

   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)