Анкета: Ползвате ли eSIM карта в телефона си? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, ползвам в телефона си само такава
12.50%
6
12.50%
Да, но мисля да се върна към физическа SIM карта
2.08%
1
2.08%
Да, използвам физическа SIM и eSIM
25.00%
12
25.00%
Вече мисля да мина на eSIM
2.08%
1
2.08%
Искам, но смартфонът ми не поддържа eSIM
2.08%
1
2.08%
Операторът ми не предлага поддръжка на eSIM
6.25%
3
6.25%
Не виждам смисъл да се минава на eSIM
41.67%
20
41.67%
Друго
8.33%
4
8.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ползвате ли eSIM карта в телефона си?
#26

Знаеш ли какво се случва, когато оставиш в сервиз телефона и нямаш друг с есим? 10 лв! А като го ремонтират? Още 10 лв, а като направиш хард ресет, оператора предупреждава за възможност есим да не работи коректно или въобще да не функционира. Това са все неща за които ще трябва да се разправяш в офис или по телефона, ако го вдигнат до 2-3 мин. Да се опитваш да се разправяш с някого, който няма вина, и да се ядосваш на оператора…. За мен няма смисъл. Всеки си прави сметка . Аз моята съм я направил.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари
#27

А като станеш и закусиш - 10 лв. А като пушиш една цигара - 10 лв. Айде стига глупости. За 2 години ползване на есим съм заплатил веднъж първоначално и не съм имал никакви грижи. Ама предполагам, че ти веднъж на всеки 2-3 месеца си оставяш телефоните по сервизи и тия десетарки ти идват малко нанагорно... Smile
Цитирай
#28

Не бих обобщавал за всички по себе си. Важно е който иска да се възползва от есим, да бъде информиран предварително, и тогава да вземе своето решение.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#29

Какво е eSim, каква е ползата, как работи? Вече много приложения и услуги започнаха да предлагат eSim. Сред тях са Revolut, Booking и много други. eSim ви дава възможност да спестите от роуминг и да контролирате разходите си за телефон и интернет, когато сте в чужбина.

Източник

 
Цитирай
#30

Как да прехвърлите eSIM номера си между смартфони с Android.

Източник

 
Цитирай
#31

Този уикенд ходих в Турция (Одрин) и бях активирал eSIM на два телефона. Единия беше с безплатната версия така да кажем на Firsty а за другия платих на BNESIM. За единия телефон с Firsty става за чат и докато го ползваш. Понеже като минат мегабайтите трябва да се гледа клип. Тоест нямаш постоянно нет, само когато потрябва гледаш и патиш. На втория телефон с BNESIM закупих 5 гб за Турция за и съм изхарчил 500 Мб за чат, навигация Waze и няколко разговора през Месинджър. Картата е безсрочна и ще се ползва и занапред. Мога да кажа че съм доволен от нея.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitkoandroid за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)