Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на камерафон до 1000лв
#1

Здравейте, време е да се разделя с моята Xperia и имам нужда от съвет. Основен  приоритет е камерата, защото обичам да щракам', също и дисплея - очите ми са чувствителни към трептенията. След кратко проучване се насочих към Honor 90 и Redmi note 13 pro/pro +, и двата са със сензор Samsung Isocell HP3 1/1.4". Pwm dimming-а на хонора е 3840hz , на редмито 1920hz (xperia-та ми според notebookcheck.com(?) е около 1200hz и не усещам умора, така че разликата между тези двата не ме притеснява) . От ревютата които съм разгледал видях че хонорчето прави перфектни снимки и клипове, с недостатък че прекалено осветява сенчестите участъци. За редмито нямам кой знае какви наблюдения, все пак е нов модел и няма много ревюта. Засега клоня към него, защото си има 3,5mm jac и 24bit audio, също водоустойчивост. Моля за съвет от по-запознатите дали има нещо по-добро в този ценови клас.
Цитирай
Аксесоари
#2

Honor 90 е с щадящ дисплей,от към трептенията.

Huawei P30
Цитирай
#3

(2024-02-01, 22:15:31)DoryanY написа:  Honor 90 е с щадящ дисплей,от към трептенията.

Така е, двойно на редмито. Според някои източници безопасния ШИМ/PWM е над 3000hz, според други над 1000.
Цитирай
#4

Pixel 7a примерно Wink
Цитирай
#5

В тази насока по-добре тогава чиста седмица тогава да е.

 
Цитирай
#6

От тези двата Шайомито е с малко по-добра камера, поне има ois, докато Хонора няма.

HONOR Magic5 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)