Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 700-800 лв
#1

Добър вечер колеги предложете ми телефон, до тези пари?
Ако е възможно с добра камера и бърз процесор?  Stolt Stolt Visslar
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих погледнал Pixel 7a, ако държиш на камерата.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#3

(2024-02-06, 22:52:54)NoMaD написа:  Бих погледнал Pixel 7a, ако държиш на камерата.

Някой Samsung който си заслужава?
Цитирай
#4

(2024-02-06, 22:59:27)TheWalking написа:  Някой Samsung който си заслужава?

Би ли дефинирал понятията
(2024-02-06, 22:43:03)TheWalking написа:  добра камера и бърз процесор

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#5

(2024-02-06, 22:59:27)TheWalking написа:  Някой Samsung който си заслужава?
Погледни тогава бюджетния модел Samsung A54.

 
Цитирай
#6

(2024-02-06, 23:11:35)jhoro написа:  Би ли дефинирал понятията

Бързо зареждане на приложенията и добро снимане вечер. Smile
Цитирай
#7

Или някой S23 Самсунг втора ръка, или по-добре Пиксел 7/7а.
Щом се търси камера, значи Пиксел.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#8

Може и други марки, да препоръчате. И нещото което забравих искам, да се чува силно като звъни и като говоря.
Цитирай
#9

Здравейте колеги!
Може ли, малко помощ и мнения?
От две години и половина ползвам Samsung Galaxy A52 5G 128GB 6GB, за сега работи добре, но искам да го сменя с по нов.
Разглеждам въпросният телефон Motorola Edge 40 Neo 5G 256GB 12GB, двоумя се меджу него и Samsung Galaxy A54, 256GB, 8GB RAM, 5G.
Цената в разликата е почти двойна за Samsung Galaxy A54.
Моля, за вашите мнение и съдействие.
Благодаря предварително!
Цитирай
#10

Самсунга е по-добър. Какво ти е важно кажи
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • BOWAR
Цитирай
#11

(2024-02-16, 13:08:57)vaso22 написа:  Самсунга е по-добър. Какво ти е важно кажи

Използвам телефона за разговори, ФБ, леки приложения, сърфиране в нета, гледане на видео. Търся надеждност, добър екран, добра батерия, лесно меню.
Цитирай
#12

Redmi Note 13 Pro 5G, Motorola Edge 40, Honor Magic 6 Lite.
A серията на Samsung са дървета и не са много за предпочитане, защото софтуера им е по-тежък и след по-дълго използване се усеща разликата.
А и те вече ще пускат A55 докато Redmi и Honor са все нови модели. Motorola също е добър избор, защото е с чист Android.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • BOWAR, TheWalking
Цитирай
#13

(2024-02-16, 20:30:17)hazART написа:  A серията на Samsung са дървета и не са много за предпочитане, защото софтуера им е по-тежък и след по-дълго използване се усеща разликата.
А и те вече ще пускат A55 докато Redmi и Honor са все нови модели. Motorola също е добър избор, защото е с чист Android.

Не знам какво правят тези от Samsung, но след update на по нова версия, телефона веднага става бавен което е ужас.... Bu
Реално ми харесват телефоните им, но много бавни процесори.
То като го гледам този, A55 нищо ново няма едни и същи процесори....
Само честотата му е по голяма....
Цитирай
#14

От джунглата на андроид си струва само Пиксел.
Директно от Гугъл.

Тоест някой Пиксел 7 или 7а...

Pixel 8
iPhone 15 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#15

@scenic Не е баш така.Повечето избират между Samsung и Xiaomi,като че ли с това се изчерпват марките.Не четат за отзиви-проблеми.Realme,Honor,Motorola също имат добри модели,нямат кой знае какви бъгове със софтуера.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • milss
Цитирай
#16

(2024-02-16, 23:44:22)TheWalking написа:  Не знам какво правят тези от Samsung, но след update на по нова версия телефона веднага става бавен което е ужас.... 

Не знам на вас какво ви става - три апарата ъпгрейтнах напоследък и нямам никакви забележки!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#17

(2024-02-17, 10:09:27)DoryanY написа:  @scenic Не е баш така.Повечето избират между Samsung и Xiaomi,като че ли с това се изчерпват марките.Не четат за отзиви-проблеми.Realme,Honor,Motorola също имат добри модели,нямат кой знае какви бъгове със софтуера.

Аз, да си кажа честно, най-много от всичко бих искал Хуауей да се върнат на позициите, на които бяха преди американските хора да ги подгонят.
За кратко ползвах Р60 Про и останах буквално смаян от качеството му. То да оставим настрана камерата, тя няма равна, но изобщо от работата на апарата! Отказах се от него дори не толкова заради прословутите проблеми с приложенията на Гугъл, те бяха до голяма степен вече овладени, но по-скоро заради големите му размери.
Та в тази посока на мисли един бъдещ КОМПАКТЕН техен модел определено ще ми бъде приоритет...

Pixel 8
iPhone 15 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай
#18

(2024-02-17, 10:25:57)jhoro написа:  Не знам на вас какво ви става - три апарата ъпгрейтнах напоследък и нямам никакви забележки!

На един познат, след update A32 телефона веднага стана бавен чисто нов беше... Интересното е че, е бавен като се зареди на 100 % после се оправя малко.
Цитирай
#19

Здравейте!
Някой има ли преки наблюдния върху HONOR Magic6 Lite?
Двоумя се между HONOR Magic6 Lite и Samsung Galaxy A54, евентуално и Motorola Edge 40 Neo 5G.
Както писах по горе , използвам телефона за разговори, ФБ, леки приложения, сърфиране в нета, гледане на видео. Търся надеждност, добър екран, добра батерия, лесно меню.
Благодаря предварително!
Цитирай
#20

(2024-02-19, 11:09:59)BOWAR написа:  ....Двоумя се между HONOR Magic6 Lite и Samsung Galaxy A54, евентуално и Motorola Edge 40 Neo 5G.
Препоръчвам да отнесеш въпроса си в тази тема: Кой телефон/таблет да избера?

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • BOWAR, TheWalking
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)