Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Tab A8 X200 32GB Wi-Fi - евтин таблет за скайп?
#1

Здравейте,

искам да купя таблет за баба ми и дядо ми, които са на 90 и ще го използват само и единствено за скайп. Те не могат да използват компютър по никакъв друг начин и наистина ще е само за скайп, за да държим връзка. Спрях се на 

Samsung Galaxy Tab A8 X200 32GB Wi-Fi за 315лв. с 3GB RAM. 

Предполагам, че няма да има проблем скайпа да върви, но ме притеснява обновяването на Андроид и дали скоро няма да отеснее. Има и същия модел с 64 и 128ГБ или 4 RAM или следващия модел ТАВ А9, но не знам дали има смисъл да давам повече пари. Като цяло нищо не разбирам, благодаря предварително  Smile)))
[-] 1 потребител изказва благодарност на supernova85 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей,

за 90годишни е малко по трудно да се избере ТАБ особенно за моделите който са дадени в случая ,Samsung Galaxy Tab A8 X200 32GB Wi-Fi 10,5 Zoll и Samsung Galaxy Tab A9 8.7 Zoll има доста разлика в характеристиката на ТАБ-овете.Бих избрал малкият таблет Samsung Galaxy Tab A9 но 4G LTE, Wifi + SIM карта.Може и някакъв друг ТАБ не е казано да е Samsung Galaxy Tab A9 но 4G LTE. Само като опция и идея, ако няма кой да се занимава с Wifi-то ако стане някакъв проблем да си имат интернет от Sim Card-тата и да няма място за притеснение.Имай впредвид че няма да е леко ,ако няма и кой да им помогне настрой ТАБ-а от време на време като влязат в някой друго меню,ще си е приключение и за вас и за тях.Пиша от личен опит моята бабичка ще прави 92 годинки и й се ''чупи'' смарт телевизора всяка седмица дава черен екран и се някой трябва да го оправя, превключва на HDMI модус в менюто някак си и не може да излезе от него ,че такива ти му работи.
Хубаво е и да се съобрази с тея малко подробности че ....! Smile Smile Smile
Щом е за Skyep само трябва да няма много проблеми
Успех в избора.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • supernova85
Цитирай
#3

Благодаря за отговора,

те от няколко години се оправят със стария ми ipad така че са свикнали и няма проблем. Нас ни интересува екрана да е голям (над 10”) и да върви със скайпа следващите няколко години и да е под 400лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на supernova85 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#4

(2024-02-07, 09:45:32)supernova85 написа:  Благодаря за отговора,

те от няколко години се оправят със стария ми ipad така че са свикнали и няма проблем. Нас ни интересува екрана да е голям (над 10”) и да върви със скайпа следващите няколко години и да е под 400лв.

На долният линк има тема за:
Кой телефон/таблет да избера?

https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117
А ,можеш да помолиш някой модератор да премести темата .
Вероятноста да получиш повече отговори както и по голямо разнообразие на мнения е по голяма,удоволетворяваща .

Ако не държиш на марката Samsung има мега голям избор на Tab-лети на долният линк.Линка е подаден само и само да поразгледаш,може да ти грабне окото и нещо друго.
https://www.amazon.de/s?k=tablet&rh=p_36...ef=a9_sc_1

https://www.emag.bg/tablet/c

Има доста видеота в Youtube със самите Tab-лети ,тестове и каквото те интересува.
А за нещо по конкретен можеш да питаш тук във Форума.

А за Skyep трябва да върви на всички таблети без каквито и да е проблеми ,както и да има редовни ъпдейти следващите 2години, поне на марковите таблети.
А случайно ако не се попадне на жалания таблет има си и , право на връщане от14 до 90 дни. Smile поне в повечето Online магазини,Което го намирам за уникално.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)