Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пренасочване на обаждания от телефон към таблет?
#1
Lightbulb 

Здравейте приятели, имам питане към вас и ще съм Ви много благодарен ако ми кажете, дали е възможно да пренасоча разговорите от телефона когато ми звънят към таблета (таблета няма сим карта) чрез Bluetooth? Идеята ми е такава, понеже таблета ми е монтиран в колата и го ползвам като 2Din и за това когато съм в колата да си включвам Bluetooth-та и да прехвърлям разговорите към таблета за да върви през колоните на колата и да си говоря спокойно докато шофирам. Надявам се, че го обясних добре, благодаря предварително.

Poco F4 GT 256/12+7gb Snapdragon 8 Gen 1/Adreno 730
Цитирай
Аксесоари
#2

(2024-02-07, 21:58:14)grenlould написа:  Здравейте приятели, имам питане към вас и ще съм Ви много благодарен ако ми кажете, дали е възможно да пренасоча разговорите от телефона когато ми звънят към таблета (таблета няма сим карта) чрез Bluetooth? Идеята ми е такава, понеже таблета ми е монтиран в колата и го ползвам като 2Din и за това когато съм в колата да си включвам Bluetooth-та и да прехвърлям разговорите към таблета за да върви през колоните на колата и да си говоря спокойно докато шофирам. Надявам се, че го обясних добре, благодаря предварително.

Преди време имаше в Google Play едно приложение - tablet talk. Сега го няма вече там. Има някакъв сайт който рекламира такова приложение, но не мога да съм сигурен че е същото. На твоя отговорност може да провериш тук. По-добрия вариант обаче според мен е да пробваш версията от 4pda Успех!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

(2024-02-08, 10:12:27)Be6i4 написа:  Преди време имаше в Google Play едно приложение - tablet talk. Сега го няма вече там. Има някакъв сайт който рекламира такова приложение, но не мога да съм сигурен че е същото. На твоя отговорност може да провериш тук. По-добрия вариант обаче според мен е да пробваш версията от 4pda Успех!
Благодаря, ще го пробвам довечера това приложение, реално тръгна на телефона, но ще видим и на таблета как ще е и дали ще осъществи връзка. 

Ако знаете и други приложения или начини споделяйте, благодаря.

Poco F4 GT 256/12+7gb Snapdragon 8 Gen 1/Adreno 730
Цитирай
#4

Ако телефона и таблета са Samsung - става с 
[Изображение: ABLVV87UjCFtC13S1eflrbweXWpzjiooy82W714C...authuser=0]

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#5

(2024-02-08, 10:12:27)Be6i4 написа:  Преди време имаше в Google Play едно приложение - tablet talk. Сега го няма вече там. Има някакъв сайт който рекламира такова приложение, но не мога да съм сигурен че е същото. На твоя отговорност може да провериш тук. По-добрия вариант обаче според мен е да пробваш версията от 4pda Успех!
Като цяло не се получи, продължавам с търсенето, но за сега греда...

[quote="grenlould" pid="1750025" dateline="1707573051"]
[quote="Be6i4" pid="1749846" dateline="1707379947"]
Като цяло не се получи, продължавам с търсенето, но за сега греда...

(2024-02-08, 20:10:25)jhoro написа:  Ако телефона и таблета са Samsung - става с 
[Изображение: ABLVV87UjCFtC13S1eflrbweXWpzjiooy82W714C...authuser=0]
Не ми излиза изображението, но телефона е Xiaomi F4 GT, а таблета е Samsung A9 памет128/8

Poco F4 GT 256/12+7gb Snapdragon 8 Gen 1/Adreno 730
Цитирай
#6

(2024-02-10, 15:50:51)grenlould написа:  Не ми излиза изображението, но телефона е Xiaomi F4 GT, а таблета е Samsung A9 памет128/8

Съжалявам, и при мен не излиза!
Става дума за услугата "Повиквания и текст на други устройства", но при различи марки ... не съм сигурен за съвместимостта.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#7

Имам една мултимедия, ще видя какво е приложението, аз говоря от мултито, когато карам! Понеже мине подарък изненада, нито съм я слагал, нито знам какво е инсталнато. Само ползвам.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

(2024-02-11, 19:24:21)pepy1 написа:  Понеже мине подарък изненада, нито съм я слагал, нито знам какво е инсталнато. Само ползвам.

Може ли „превод в ефир“?

И малко подробности, като марки, модели и прочие.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#9

(2024-02-07, 21:58:14)grenlould написа:  Здравейте приятели, имам питане към вас и ще съм Ви много благодарен ако ми кажете, дали е възможно да пренасоча разговорите от телефона когато ми звънят към таблета (таблета няма сим карта) чрез Bluetooth? Идеята ми е такава, понеже таблета ми е монтиран в колата и го ползвам като 2Din и за това когато съм в колата да си включвам Bluetooth-та и да прехвърлям разговорите към таблета за да върви през колоните на колата и да си говоря спокойно докато шофирам. Надявам се, че го обясних добре, благодаря предварително.

Принципно под "таблет" повечето хора разбират нещо, което държиш в ръце (като по-голям телефон с по-голям екран), на неговия bluetooth може да се връзват слушакли колонки и т.н. аксесоари (както към телефона).

Устройтвата направени за автомобил се наричат "мултимедия за автомобил с андроид" и при тях bluetooth се държи като HandsFree - т.е. от телефона си го търсиш и се свързваш. Когато получаваш/правиш обаждания те се чуват на колнките на колата и ползваш микрофон на колата или външен (като жичен аксесоар към комплекта на тази мултимедия за автомобил), или малка дупчица в рамката на мултимедията.

Какво точно имаш - може само да гадаем, свържи го и пробвай.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#10

(2024-02-11, 20:27:21)Чо написа:  Принципно под "таблет" повечето хора разбират нещо, което държиш в ръце (като по-голям телефон с по-голям екран), на неговия bluetooth може да се връзват слушакли колонки и т.н. аксесоари (както към телефона).

Устройтвата направени за автомобил се наричат "мултимедия за автомобил с андроид" и при тях bluetooth се държи като HandsFree - т.е. от телефона си го търсиш и се свързваш. Когато получаваш/правиш обаждания те се чуват на колнките на колата и ползваш микрофон на колата или външен (като жичен аксесоар към комплекта на тази мултимедия за автомобил), или малка дупчица в рамката на мултимедията.

Какво точно имаш - може само да гадаем, свържи го и пробвай.

Недей да гадаеш - човекът си е казал. Точно таблет си е!
(2024-02-10, 15:50:51)grenlould написа:  ...телефона е Xiaomi F4 GT, а таблета е Samsung A9 памет128/8

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#11

Извинявам се на колегата за закъснението! Приложението се казва ВТ. Когато ми звъни телефона и съм в колата, имам избор. Да вдигна от мултимедията, да вдигна от телефона на високоговирител или от телефона на слушалка. Жоре, превода е буквата "н" я игнорираш. Мултимедията се казва Хермес /по блутута на телефона/ попринцип този който я е монтирал, монтира предимно на ВАГ групата/така ми е казано, но мисля че прави на всички/ понеже е хванал кои модели работят и кои не. Аз карам Сеат, сина ми Октавия, на него му монтираха, и аз се поинтересувах ... и така дойде идеята за моя подарък. И понеже темата е друга, пиши ми на лично какво те интересува, каквото мога ще ти помогна.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)