Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговори (вграден за S22/S23/S24 и други серии и модели на Samsung)

Ясно. Ами ще чакам ъпдейт тогава, дано се оправи. Ще си плащам с картата иначе... Дали ще бръкна в джоба за телефона или портфейла не е голяма разликата. Благодаря за информацията.

Samsung Fold 5 and Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

С декемврийския пач няма оправия.
   

Samsung Fold 5 and Tapatalk
Цитирай

На s21ultra същия проблем. Не се реши с декемврийския пач също.
Цитирай

Тъпичко. Плащам си с пластиката...

Samsung Fold 5 and Tapatalk
Цитирай

S22 Ултра/SM-S908B/ds/ .Обнових до Андроид 14.С SEK район съм.Всичко си остана както беше.Запис обаждания,плащания/с Булбанк съм/? Получих обновление за декември.Всичко е ОК.
Цитирай

С 23 ултра и аз нямам проблем. Чо е обяснил какъв е проблема конкретно с фолда. Просто не си ъпдейтват сигурността на време. А на мен не ми се занимава с префлашвания. Ако пуснат ъп ок, ако не ще си плащам с картата. Пък при следващия фолд няма да слагам украински регион.

Samsung Fold 5 and Tapatalk
Цитирай

Не е в Самсунг проблема, преди време имаше същия проблем с плащането със Самсунг телефони, след време се оправи, без да е идвал ъп от Самсунг.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

"2. Чакате Google да включи версията в SafetyNet (виждал съм го веденъж само при друг телефон, пред Samsung да е пуснала следващ fw)"
Чакаме...

Samsung Fold 5 and Tapatalk
Цитирай

Юнаци..ЗА МНОГО ГОДИНИ,ЧЕСТИТИ ПРАЗНИЦИ!
Абе подскажете ми моля каква всъщност бе разликата между EUX and EUY samsung firmware -конкретно за тия 2 Матрици май беше плащането като опция или бъркам.Сега съм с EUX мога за секунди да се прехвърля на EUY...НО ИМА ЛИ ИЗОБЩО СМИСЪЛ!Дайте ми малко инфо-остарявам,забравям! Wink Аз съм с A23 5G

CARPE DIEM!!!
Цитирай

Здравейте. Закупих си С23 и първата работа беше да сменя csc-a на SEK. Всичко работи идеално, но нямам вграден caller ID, а имам опит отпреди и ми харесваше. В темата пише, че след последния ъпдейт SEK има caller ID, но при мен няма. 
Въпросът ми е кой CSC да флашна сега - трябва ми call rec, caller ID, OTA задължително. 
Hiya като отделно приложение е отвратително. 
Прочетох цялата тема, но не съм 100% сигурен. 
Много ви благодаря!
Цитирай

XID - Индонезия.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2024-01-20, 15:47:17)Ивайло69 написа:  XID - Индонезия.

С один ли трябва? Не мога ли да избера някой друг csc от вградените в multi csc европейски ром?
Цитирай

(2024-01-20, 15:35:47)awsom50 написа:  Здравейте. Заскупих си С23 и първата работа беше да сменя csc-a на SEK. Всичко работи идеално, но нямам вграден caller ID, а имам опит отпреди и ми харесваше. В темата пише, че след последния ъпдейт SEK има caller ID, но при мен няма. 
Въпросът ми е кой CSC да флашна сега - трябва ми call rec, caller ID, OTA задължително. 
Hiya като отделно приложение е отвратително. 
Прочетох цялата тема, но не съм 100% сигурен. 
Много ви благодаря!

THL или INS - с samfw
XID - с odin

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

@"Чо Smile" гледам темата е ъпдейтната за S24 серията. Дали имаш информация кое е най-добре да се качи за S24U? SEK (ако съществува въобще) или ILO? Дали ще има ъпдейти или трябва да изчакаме?
Днес мисля да опитам да сменя да видим дали ще има запис.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

(2024-01-24, 00:08:31)krasimiretov написа:  @"Чо Smile" гледам темата е ъпдейтната за S24 серията. Дали имаш информация кое е най-добре да се качи за S24U? SEK (ако съществува въобще) или ILO? Дали ще има ъпдейти или трябва да изчакаме?
Днес мисля да опитам да сменя да видим дали ще има запис.

Работи записа.
Писано е, кое CSC какво има и не се различава и за тази серия.
За всеки "най-добро" е различно. За мен лично INS.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Здравейте, пробвах да сменя CSC на THL със SamFW Tool, и се получи. Появи се "запис разговори" в настройките на дайлъра. Обаче трябва да се спре  антивирусната, че го трие

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

На S24 Ultra вчера опитах два пъти да сменя на SEK, но не се получи. Смених на THL, всичко мина от първия път, има запис и Callid, платих безконтактно с Digipay на бившата Raifaisen bank. Само не знам ОТА дали ще имам. Ако ЧоSmile знае, моля да каже! Благодаря му предварително!

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай

(2024-01-25, 13:44:24)andriann написа:  На S24 Ultra вчера опитах два пъти да сменя на SEK, но не се получи. Смених на THL, всичко мина от първия път, има запис и Callid, платих безконтактно с Digipay на бившата Raifaisen bank. Само не знам ОТА дали ще имам. Ако ЧоSmile знае, моля да каже! Благодаря му предварително!

На 23 ултра бях с THL и нямах проблеми с ъпдейтите. Не виждам да имам и сега

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • andriann
Цитирай

Доколкото прочетох в XDA и 4pda, OXM firmware-а няма SEK CSC (може други в бъдеще да имат) и затова не може да се смени. Аз май също ще сменя на THL, ще е интересно да видим дали ще имаме ОТА, защото май при 22 или 23 трябваше флаш с один, но най-добре Чо да каже наистина, защото и аз се чудя. В xda също има интересно мнение с csc, които поддържат запис, не знам при кои може да имаме ОТА:
  • EGY | Egypt
  • ILO | Israel
  • INS | India
  • LYS | Libya
  • NPB | Nepal
  • SLK | Sri Lanka
  • THL | Thailand
  • TUN | Tunisia
  • XXV | Vietnam

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

(2024-01-25, 13:44:24)andriann написа:  На S24 Ultra вчера опитах два пъти да сменя на SEK, но не се получи. Смених на THL, всичко мина от първия път, има запис и Callid, платих безконтактно с Digipay на бившата Raifaisen bank. Само не знам ОТА дали ще имам. Ако ЧоSmile знае, моля да каже! Благодаря му предварително!

Извинявам се, не проверих всички CSCта!

S24 серията няма SEK, a в MultiCSCто са: 
ACR, AFG, AFR, BKD, BOG, CAU, CPW, DKR, ECT, EGY, EUX, EUY, EVR, FWD, GLB, ILO, ILP, INS, KSA, LYS, MEO, MET, MID, MM1, MOB, MOT, MSR, MWD, NPB, O2C, OPS, PAK, PKD, PLS, PRT, SER, SFR, SIM, SIN, SKZ, SLK, STH, SWC, TEL, THL, TOP, TUN, TUR, VAU, VIP, WWA, WWC, WWD, XFA, XFE, XFV, XME, XNZ, XSA, XSG, XSP, XTC, XXV 

OTA ще работи в всяко едно от тези, когато Samsung пуснат update за него (макар всички да ползат еднакъв файл за update)

Тези, които имат запис INS, THL, XXV, ILO, други които вероятно има поддържка на запис, но не съм ги проверил лично са: EGY, LYS, SLK, TUN.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 5 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • andriann, Be6i4, krasimiretov, losh1, stenlius
Цитирай

(2024-01-25, 15:20:05)krasimiretov написа:  Доколкото прочетох в XDA и 4pda, OXM firmware-а няма SEK CSC (може други в бъдеще да имат) и затова не може да се смени. Аз май също ще сменя на THL, ще е интересно да видим дали ще имаме ОТА, защото май при 22 или 23 трябваше флаш с один, но най-добре Чо да каже наистина, защото и аз се чудя. В xda също има интересно мнение с csc, които поддържат запис, не знам при кои може да имаме ОТА:
  • EGY | Egypt
  • ILO | Israel
  • INS | India
  • LYS | Libya
  • NPB | Nepal
  • SLK | Sri Lanka
  • THL | Thailand
  • TUN | Tunisia
  • XXV | Vietnam

На S20 Ultra всичко има и работи на THL. Ъпдейтът идва с леко забавяне като на SEK за S22 Ultra.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на andriann за това мнение:
  • krasimiretov
Цитирай

Минаха няколко секюрити ъпдейта след уи6 на фолд 5, ама cts профила си седи на fail. Много тъпо. Явно докато съм с тоя фолд ще трябва да плащам с пластиката.

Samsung Fold 5 and Tapatalk
Цитирай

(2024-01-27, 14:10:39)eksoldier написа:  Минаха няколко секюрити ъпдейта след уи6 на фолд 5, ама cts профила си седи на fail. Много тъпо. Явно докато съм с тоя фолд ще трябва да плащам с пластиката.

Samsung Fold 5 and Tapatalk

INS, THL, XXV са като EUX са едни и същи, SEK е с друг файл.
Може да направите т.3 и т.4 и да изберете някои от горните CSC. Ще работи всичко (GPay и OTA), без загуба на данни при флашванео с BL, AP, CP и HOME_CSC.

Вероятно SEK ще продължава да си е отделно (различно) и занапред. (Дори няма SEK в S24 серията.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

(2024-01-27, 23:56:17)Чо :) написа:  INS, THL, XXV са като EUX са едни и същи, SEK е с друг файл.
Може да направите т.3 и т.4 и да изберете някои от горните CSC. Ще работи всичко (GPay и OTA), без загуба на данни при флашванео с BL, AP, CP и HOME_CSC.

Вероятно SEK ще продължава да си е отделно (различно) и занапред. (Дори няма SEK в S24 серията.
Не знаех, че флашването е без загуба на данни. Мислех, че изисква форматиране и че ще трябва да качвам всичко на ново. Один не съм ползвал никога. Има ли някъде стъпките, за да не объркам нещо?

Samsung Fold 5 and Tapatalk
Цитирай

(2024-01-28, 08:04:12)eksoldier написа:  Не знаех, че флашването е без загуба на данни. Мислех, че изисква форматиране и че ще трябва да качвам всичко на ново. Один не съм ползвал никога. Има ли някъде стъпките, за да не объркам нещо?

Samsung Fold 5 and Tapatalk

https://www.sammobile.com/wp-content/the...-5file.pdf
Слагаш Home_csc , ако не искаш се ресетне после

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)