Анкета: Бихте ли си купили телевизор на Xiaomi? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, защото цената им е приемлива
3.45%
1
3.45%
Да, защото се предлагат с Android TV
10.34%
3
10.34%
Да, заради другите ми продукти на Xiaomi
10.34%
3
10.34%
Не, защото гамата им от модели е малка
6.90%
2
6.90%
Не, защото все още не са се доказали на пазара
6.90%
2
6.90%
Не, предпочитам да си купя на друг производител
48.28%
14
48.28%
Друго
13.79%
4
13.79%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си купили телевизор на Xiaomi?
#1

[Изображение: Xiaomi-Mi-TV-LUX-77-1.jpg]

Бихте ли си купили телевизор на Xiaomi?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

От Коледа'22 имам един 55" без проблем до ден днешен!

Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай
#3

От много време НЯМАМ на нито една марка!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

Съдейки по оскъдното предлагане у нас в големите вериги, а и сайта им , като цяло моделите им са напълно приемливи, ако се търси какъв да е телевизор на сравнително ниска (при цялата условност на понятието) цена и без особено вглеждане в техническите параметри. Поне на хартия би трябвало да са по-добри от тия на популярните марки при сходна цена.

Телевизорът обаче е различен от всички останали уреди, та по тази причина ...
Цитирай
#5

Едно от най-хубавите неща при техните телевизори е, че са с Android OS.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

Трябваше да има и възможност за такъв отговор!

Не, защото е китаец!
Цитирай
#7

Към момента съм се спрял на 8K QLED на Samsung. Страхотна картина, наситена, жива, 120hz... всичко е невероятно живо, плавно, Tizen изобщо не е лош.

Android има повече приложения, но Play-а винаги е бил пълен с боклук с реклами, така, че и Tizen ме устройства - всичко популярно си го има там така или иначе.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • L1892, midor
Цитирай
#8

Аз пък не съм видял една реклама в плейстора на Android TV/Google TV. А Tizen е един боклук, имаш само популярните стрийминг платформи. Много хубаво, че теб те устройва, но когато не можеш да си сложиш едно Коди на телевизора и да му използваш пълните възможности, за какво въобще говорим?

Sent from my 22081212UG using Tapatalk
Цитирай
#9

Работя на поне 2 екрана и гледам да ги ограничавам, доколкото е възможно. Телевизор, в смисъл на устройство за гледане на телевизия не ползвам от 1997. За няколко години ползвах един за екран за филми/сериали, но вече и за това рядко имам време. А и сме 21 век, смятам че времето за мухлясване пред телевизора е в миналото.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#10

Китаец Тв - за избягване!

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • dgrozev1
Цитирай
#11

Телевизорът е супер устройство за слушане на подкаст, гледане на YouTube клипчета, играене на игри, слушане на музика, гледане на телевизия, на стрийминг платформи за всякакви неща, за фонов звук и др. Стига човек да има време!

Xiaomi просто имат малка гама от модели. Най-скъпият модел им е 75 инча за 3100лв., което не е нещо впечатляващо. 
Ако някой ползва доста техни устройства, този теливизор е добро попълнение за допълване на екосистемата им от продукти. А и е с Android.

Между другото ето още три анкети свързани със стрийминг платформи и телевизори:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=104212 Абонирани ли сте за някоя от тези стрийминг платформи?
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101145 Каква марка е телевизора Ви?
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101253 Колко пари бихте отделили за телевизор?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • icho
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)