Анкета: Fine Lock или Good Lock използвате, за да персонализирате телефона си? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Използвам и Fine Lock и Good Lock
13.04%
6
13.04%
Използвам само Fine Lock
21.74%
10
21.74%
Използвам само Good Lock
21.74%
10
21.74%
Не ги използвам, защото нямам нужда
34.78%
16
34.78%
Бих ги използвал ако имах телефон на Samsung
2.17%
1
2.17%
Не бих ги използвал дори и да имам телефон на Samsung
6.52%
3
6.52%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fine Lock или Good Lock използвате, за да персонализирате телефона си?
#1

[Изображение: maxresdefault.jpg]

Fine Lock или Good Lock използвате, за да персонализирате телефона си?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Моят отговор го няма в анкетата.
Не ги ползвам защото не са на български.

Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgieff21 за това мнение:
  • ianpav_4444
Цитирай
#3

Ха ха и моя го няма . Не знам за какво иде реч даже . За първи път ги чувам . И щом са на Инглиш даже няма да си и направя труда да видя за какво става дума .

Storstark
[-] 1 потребител изказва благодарност на ianpav_4444 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#4

Не, защото засега нямам потребност.
Цитирай
#5

https://play.google.com/store/apps/detai...k&hl=en_US - Инсталиране на Fine Lock.
https://finelock.app/ - Сайт на Fine Lock.
https://divna.tech/kak-da-instalirame-go...ne-ui-2-0/ - Инсталиране на Good Lock.

Видео за Good Lock.
Ето за тези, които не са запознати. 

Понеже постоянно се дискутира, реших да направя анкета. Но може би ще е по-интересна за тези, които са по-запознати.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • ianpav_4444, sapiora
Цитирай
#6

Отговорих че нямам нужда,но и да искам да го пробвам,няма как,защото са за Samsung.За Good Lock съм до някъде запознат,понеже гледам че в темата на Samsung се коментира,та прочетох Smile но не съм по тези екстри,та и да можех сигурно нямаше да го използвам.

П.п.Сега след като има и нови опции,си коригирах отговора.

Huawei P30
Цитирай
#7

Добавих нови два отговора за тези, които не използват Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Използвам и двете от скоро, но има едно уточнение - гоод лок ми е само Apk инсталирано защото за някои модули трябва за да работят въпреки че реално не върши нищо и си стои празно. Доста интересни неща има всъщност въпреки че някои модули ми идват в повече. Сложих го само заради предстоящия ъпдейт до One UI 6.1 където нема да има възможност да се маха спомагателната черта за жестовете. Но инсталирах и прегледах всички модули, реално съм доста доволен дори и с по 1-2 малки неща барнати за по голямо удобство.
Цитирай
#9

Ползвам пачнатия Good Lock . Всичко си бачка, както трябва. С него не е нужно да се сменят региони и други такива глупости,за да заработи. Може да се изтегли от тази група в Телеграм - https://t.me/goodlock_support

Sent from my Samsung Galaxy S23 Ultra using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#10

Моя отговор го няма.
Бих ползвал Good Lock ако беше активен за България.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • valkov2
Цитирай
#11

Аз тествах Fine Lock, но някои от нещата не работеха както трябва. Бях описал някъде тук по темите кое точно, но останах малко разочарован заради това, че не мога да използвам пълноценно повечето неща. Основния ми интерес се върти около заключения екран, бих искал да имам достъп до повече приложения по време за заключен екран.

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch S9 45mm
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobbymarinovv за това мнение:
  • ianpav_4444
Цитирай
#12

(2024-02-18, 10:36:58)ganchev написа:  Ползвам пачнатия Good Lock . Всичко си бачка, както трябва. С него не е нужно да се сменят региони и други такива глупости,за да заработи. Може да се изтегли от тази група в Телеграм - https://t.me/goodlock_support

Sent from my Samsung Galaxy S23 Ultra using Tapatalk

А може ли да се ъпдейтва или се чупи?
Иначе и аз чакам официалната поддръжка за нашата страна.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#13

Модулите се ъпдейтват без проблем от самото приложение.

Sent from my Samsung Galaxy S23 Ultra using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#14

(2024-02-18, 13:20:46)bobbymarinovv написа:  Аз тествах Fine Lock, но някои от нещата не работеха както трябва. Бях описал някъде тук по темите кое точно, но останах малко разочарован заради това, че не мога да използвам пълноценно повечето неща. Основния ми интерес се върти около заключения екран, бих искал да имам достъп до повече приложения по време за заключен екран.

Опитай това което колегата е описал.И аз съм с пачнатия гуд лок и съм бутнал так където искам за да стане по мой вкус и начин на ползване.
Цитирай
#15

(2024-02-18, 14:30:19)bajchoni написа:  Опитай това което колегата е описал.И аз съм с пачнатия гуд лок и съм бутнал так където искам за да стане по мой вкус и начин на ползване.

Опитах преди малко, но когато опитам да инсталирам някакъв модул и да го стартирам и настроя ми изписва, че не се поддържа в моя регион. Изтрих всичко от приложението, дата, кеш памет, деинсталирах, рестартирах телефона, инсталиран наново - не става и това е.  Visslar

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch S9 45mm
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobbymarinovv за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#16

Просто ползвай Fine Lock.
Цитирай
#17

(2024-02-18, 16:57:09)bobbymarinovv написа:  Опитах преди малко, но когато опитам да инсталирам някакъв модул и да го стартирам и настроя ми изписва, че не се поддържа в моя регион. Изтрих всичко от приложението, дата, кеш памет, деинсталирах, рестартирах телефона, инсталиран наново - не става и това е.  Visslar
Хммм аз пък точно с пачнатия нямах никакви проблеми с инсталиране и подкарване на модулите.Единствено трябваше да съм с последната версия на Начален екран.За някои от модулите за да станат промените си иска първо инсталация на модула Theme Park.Без да се засягаш сигурно ли е,че пачнатия гуд лок слагаш и да не си сменял региони за запис на разговори?При мен пък точно с Файн лока не можах да подкарам някои модули.Не съм се заглеждал ако са го обновили вече дали работи коректно,но за сега съм си нагласил тела както ми харесва.
Цитирай
#18

Има ли как с FineLock да се направи Press and Hold на Power бутона да включва Google assistant вместо Bixby?

Edit: има как, даже го направих с Routines +. Много яко!

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#19

(2024-02-18, 19:45:08)bajchoni написа:  Хммм аз пък точно с пачнатия нямах никакви проблеми с инсталиране и подкарване на модулите.Единствено трябваше да съм с последната версия на Начален екран.За някои от модулите за да станат промените си иска първо инсталация на модула Theme Park.Без да се засягаш сигурно ли е,че пачнатия гуд лок слагаш и да не си сменял региони за запис на разговори?При мен пък точно с Файн лока не можах да подкарам някои модули.Не съм се заглеждал ако са го обновили вече дали работи коректно,но за сега съм си нагласил тела както ми харесва.

Няма проблем, колега, няма от какво да се засягам. Свалих го от Телеграм групата която беше споделил колегата по-горе в поста. Относно регионите - имам някакви намерения за запис на разговорите, но все още не съм стигнал до там, трябва да седна да го направя тъй като това е една от причините поради които се върнах обратно към Samsung. Но не, на този етап региона си е България. С Fine Lock го играх също още като дойде телефона защото мацката от клипчето показва много яки неща и има някои неща с които вкусовете ни се припокриват, но и там ударих няколко пъти греда, та се изнервих и изтрих и деинсталирах всичко. Свикнал съм нещата като се инсталират на телефона просто да работят, както беше при iPhone-a, но тук явно понякога има някакви изключения. (НЕ се оплаквам, телефона е страхотен!!!)

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch S9 45mm
Цитирай
#20

(2024-02-17, 18:34:41)DoryanY написа:  и да искам да го пробвам,няма как,защото са за Samsung.
(2024-02-17, 18:41:04)hazART написа:  Добавих нови два отговора за тези, които не използват Samsung.

Ползвам 3 телефона Samsung и един таблет, ама все тая.
Ще преживея и без тези „екстри“!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#21

Ползвам GoodLock на таблета, инсталиран с VPN. Никакви проблеми вече 2 години. На телефона инсталирах с VPN, но нещо имаше проблем с модулите. Сега ползвам GoodLock с премахнато регионално заключване - тъпня, която, съм сигурен, че никой, който е с всичкия си в Самсунг, не може да обясни защо е.

Иначе GoodLock дава ниво на персонализация, което не съм виждал никъде другата, още по-малко да идва от самия производител. Една от причините да се върна на Самсунг телефон.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#22

Ползвам stock wallpaper, lockscreen и мелодия за звънене, т.е. както е out of the box с разликата, че го правя на QHD вместо FHD както е откъм резолюция. Не съм барал и пипал нищо освен да върна стария шрифт след ъпдейта към 6.0 понеже не ми хареса новия , съответно и този на lock-на макар, че пак е по-дебел отколкото беше ама айде...

Та ползвам си всичко stock и не персонализирам нищо, не съм усетил нуждата...

Преди когато едно или друго му липсваше на Android , във времената на 2/4/5 версиите , когато добавяхме някакви неща със странични приложения, правих го. Сега Android и конкретно One UI са силно развити и във фабричен вид ми дават всичко, от което аз имам нужда. Иначе навремето нямаше елементарни опции, всичко ставаше с launchers, Custom ROMs и т.н., почти нищо фабрично не ползвах тогава, защото не беше достатъчно добро. Единствения свестен UI правещ Android по-красив беше Sense на живите по онова време HTC, и ползвахме някакви портвания на Sense със widget-ите му, особено този за времето...

Отдавна минаха тези времена обаче. Въпреки това, който иска да си направи телефона "много свой" - има свободата, затова е Android...

Само не схващам какви са тия регионални идиотщини от Samsung, ама Samsung все пак... те процесорите по континенти ги делят, че едно приложение няма да направят по региони ли... идиотщината там цари отдавна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#23

Да не би случайно да са пуснали Good Lock за нашия регион или само за някои модели Samsung Galaxy S серията? На моя SGS23U ми даде да го изтегля, но помислих, че е защото съм в Турция затова пробвах с на щерката Samsung-а и не стана.
Цитирай
#24

Има регионално отключен Good Lock.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#25

Имах 0,1% надежда, че с 6.1 ще получим официален GoodLock, но...уви. Моята чуденка е, че Сърбия е включена, та се питам, дали принципът е случаен или има някаква инициатива на местния офис?

От Балканите още Хърватска и Словения са включени. А от бившите соц държави има малки и големи пазари, та явно не е това.

Cognosce te ipsum!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)