Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Edge 40 Neo проблем с екрана?
#1

Здравейте. Имам проблем с екрана на Motorola Edge 40 Neo, и искам да попитам дали собствениците на този модел са забелязали същото нещо и при техните устройства, т.е. дали да считам че е нормално за този телефон или да го връщам докато е време? Проблема който забелязвам, е намалена чувствителност в долния край на дисплея най-вече при навигационните бутони, не реагират всеки път на допир освен ако не е по силен. По време на зареждане на телефона нещата стават значително по-зле, но вече и по целия екран. Общо взето реагира произволно и с доста опити. Не усещам телефона да загрява повече от нормалното по време на зареждане, както и смених няколко протектора за екран, защото първоначално реших че проблема се дължи на тях, но явно не съвсем. 

Благодаря ви предварително за отговорите.
Цитирай
Аксесоари
#2

Връщайте го в сервиза. Нищо от описаното, не е нормално.

Android addictive 
Цитирай
#3

Проблема e, че когато махна протектора на екрана телефона си работи абсолютно нормално. Дори и по време на зареждане, когато се влошаваха най-много нещата. Честно казано не виждам логиката при зареждане протектора да си взаимодейства по някакъв начин със зарядното.
Цитирай
#4

Здравейте,
дисплея на сегашните телефони със сензорен екран реагира на промяна в капацитета му в дадена точка, когато го докоснеш. Протекторът е допълнителен външен слой върху дисплея, който не е конструктивно предвидено да е там и изменя параметрите му при допир.
Едно време на мен подобни проблеми ми правеше телефон, който не се зареждаше с оригиналното зарядно.
Изглежда дори при микро разлики в параметрите на напрежението с което се зарежда, се внасят изменения в чувствителността на дисплея.
Телефона е много сложна система, в която дори един фактор да се промени, отражението не се знае къде ще се прояви.
И накрая по същество - пробвайте с различни зарядни, кабели и протектори как ще се държи.

Изпратено от моят SM-S911B с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)