Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за бележки и записки
#1

Привет.

Събирам мнения за apk, която да е като дневник за бележки, рискуване и записки, като ще се ползва за таблет с писалка, както и на мобилен телефон.

Бихте ли дали вашето мнение за програма, която ползвате или кракната версия

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
Аксесоари
#2

Винаги съм изпозлвал вграденото приложение на Xiaomi. Синхронизират се бележките между всички телефони Xiaomi които съм имал. Преди го имаше и в Google Play, сега не го намирам.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#3

Google keep не е ли такова,може да се пише,рисува.Във всеки андроид го има.

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Compare, kstavrev
Цитирай
#4

Благодаря, имах предвид за нещо като дневник в който да може да се водят бележки и да се пише с пен като в тетрадка и да ти прави текста от ръкописен в печатен вариант

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#5

WeNote, има каквото искаш , намира се и модната версия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на pnnlv за това мнение:
  • Compare, kstavrev
Цитирай
#6

За записване използвам Trello. Доста е удобно.
Цитирай
#7
Photo 

Или пък NEBO

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)