Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus Nord 3
#1

Здравейте колеги. Някой да сподели откъде мога да се снабдя с приличен скрийн протектор и калъфчета за този модел телефон? В али експрес са само някакви евтинджоси, на които нямам доверие, че ще залепнат добре. Модела е същия като OnePlus Ace 2V, но и за него не намирам нищо.
В момента съм му лепнал протектор от  Галакси А71, но не залепна добре. Гръб от Realme GT2 с малко преправяне стана, ама личи, че не е за модела.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай
Аксесоари
#2

(2024-02-20, 17:19:15)tarlyo написа:  Здравейте колеги. Някой да сподели откъде мога да се снабдя с приличен скрийн протектор и калъфчета за този модел телефон? В али експрес са само някакви евтинджоси, на които нямам доверие, че ще залепнат добре. Модела е същия като OnePlus Ace 2V, но и за него не намирам нищо.
Оригинален калъф - Цък
Качествен протектор -Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tarlyo
Цитирай
#3

В dice bg имат за старите модели на Nord. Може да звъннеш да попиташ дали нямат случайно и за този.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • tarlyo
Цитирай
#4

Протектори: тук
Калъф: тук

Аз съм със зеления. Пасват идеално.

Redmi Note 4 -> Redmi Note 7 PRO -> Redmi Note 8 PRO -> Mi 10T Lite -> One Plus Nord 3
Цитирай
#5

Протектора добре ли залепва? Без да се надига по краищата.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай
#6

(2024-02-27, 17:14:53)tarlyo написа:  Протектора добре ли залепва? Без да се надига по краищата.

Перфектен е.

Redmi Note 4 -> Redmi Note 7 PRO -> Redmi Note 8 PRO -> Mi 10T Lite -> One Plus Nord 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на lifesaver за това мнение:
  • tarlyo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)