Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 13 Pro не набира абонати
#1

Здравейте на всички собственици на Xiaomi redmi 13 pro .Реших и аз да си купя  по хубав телефонен но...Закупих въпросния телефон от интернет сайт и още на втория ден започнаха проблемите, след 2,3 набирания на абонати спира да набира,иначе мен могат да ме набират.След рестартиране пак се повтаря същия проблем.Изпратих го за ремонт и ми го върнаха с уверението че всичко е в ред на тестовете.Вчера проведох 5,6 разговора в интервал от 5 минути и след половин час не мога да набера никой.Моля за съвет и помощ.
Цитирай
Аксесоари
#2

Kaкво значи - не може да набира абонати.
Каква ти е картата.
Абонатите къде ги държиш сим карта, облак
С 0 или с код на държавата им започват номерата.
С друга карта работи ли
Цитирай
#3

Здравейте, с тази карта работя в момента на xiaomi poco x3 и всичко си работи, абонатите ми са в гоогле акаунтите 2 синхронизирани на картата няма никакви номера.Както писах набира 2,3 номера и след половин час ако се опитам ми изписва набиране на номер и след това разговор с абоната и на секундата край на разговора Иначе друго си работи,ходих във Виваком и ми сложиха 5g карта но проблема продължава.Номерара са с и с 0 или +359.
Цитирай
#4

Представям си проблеми с мрежата, така че да опитаме само на 3г или 4г как ще се държи
Цитирай
#5

И за всеки случай пробвай в другия SIM слот?
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)